کد خبر: 854436 A

وزیر راه و شهرسازی:

وزیر راه و شهرسازی گفت: 60 درصد از ثبت نام‌کنندگان اقدام ملی مسکن فاقد شرایط هستند و سعی ما بر این است تا متقاضیان 400 هزار واحد مسکونی به نام و کد ملی که واجد شرایط هستند شناسایی شوند.

به گزارش ایلنا از رشت، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی شامگاه امروز (پنجشنبه) در جریان سفر خود به گیلان و در جمع خبرنگاران از ساخت و تکمیل ۱۱ بیمارستان در سطح کشور خبر داد و اظهار داشت: امسال ۱۱ بیمارستان در سطح کشور ساخته و جهت تجهیز به وزارت بهداشت واگذار می‌شود که دیروز افتتاح یک بیمارستان در پارس آباد اردبیل انجام شد و دو بیمارستان دیگر نیز در گیلان است.

 اسلامی اعتبار هزینه شده برای دو بیمارستان تالش و لنگرود را بالغ بر ۱۷۰ میلیارد تومان عنوان کرد.

وی افزود : ۸ بیمارستان دیگر نیز در سایر شهرهای کشور در دست اجراست که طی زمانبندی تعیین شده تکمیل می شود.

وزیر راه و شهرسازی از بهره برداری ۵۸۰ کیلومتر آزادراه و۱۵۰۰ کیلومتر بزرگراه تا پایان دولت خبر داد و افزود: در حال حاضر ۳۰ هزار کیلومتر راه اصلی، بزرگراه ، آزادراه در سطح کشور در دست مطالعه و ساخت است و در این دولت نیز بالغ بر ۴ هزار کیلومتر بزرگراه تحویل شده است .

اسلامی معدل کشوری ثبت نام اقدام ملی مسکن را ۳۰ درصد عنوان کرد و افزود: ۶۰ درصد از ثبت نام کنندگان اقدام ملی مسکن فاقد شرایط هستند و سعی ما براین است تا متقاضیان ۴۰۰ هزار واحد مسکونی به نام وکد ملی که واجد شرایط هستند شناسایی شوند.

وزیر راه و شهرسازی گیلان طرح اقدام ملی مسکن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر