کد خبر: 852840 A

طی احکامی جداگانه از سوی روزبهان؛

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در احکام جداگانه ای مشاوران امور پارلمانی، امور عمرانی، توسعه آموزش و تحقیقات، امور صنعتی و استاندارد و امور امنیتی خود را منصوب کرد.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی و به نقل از  مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، محمد ولی روزبهان رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان در احکام جداگانه ای مشاوران امور پارلمانی، امور عمرانی، توسعه آموزش و تحقیقات، امور صنعتی و استاندارد و امور امنیتی خود را منصوب کرد.

براین اساس سرهنگ عباس بایرامی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور امنیتی منصوب شد. در حکم وی شناسایی و احصاء موضوعات امنیتی منطقه، ارائه راهکارهای علمی و اجرایی در راستای مسئولیت اجتماعی سازمان به منظور برقرار امنیت و آرامش شهروندان، شناسایی تهدیدها و تبدیل آن به فرصت از جمله مهمترین وظایف محوله عنوان شده است.

از سوی‌دیگر علاءالدین محمدی میخوش، مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در امور پارلمانی منصوب شد. در بخشی از حکم صادره، برنامه ریزی به منظور توسعه و تعمیق روابط با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برقراری تعامل با نمایندگان حوزه انتخابی استان به عنوان مهمترین محورهای فعالیت وی ابلاغ شده است.

روزبهان،  علیرضا نیک کار را مشاور امور صنعتی و استاندارد خود منصوب کرد. در حکم صادره، برنامه ریزی به منظور انجام مطالعات در زمینه راهکارهای توسعه صنعت در منطقه، شناسایی موانع و محدودیت ها، مشاوره به صاحبان صنایع و سرمایه گذاران و ارائه راهکار به منظور استقرار فناوری های پیشرفته از جمله مهمترین وظایف محوله عنوان شده است.

رضا کهالی نیز از سوی مدیرعامل سازمان به عنوان مشاور در امور عمرانی منصوب شد. در بخشی از حکم صادر شده، انجام مطالعات به منظور به کارگیری روشهای نویق جهت ارتقاء کیفیت ساخت و ساز، کنترل پروژه های عمرانی و زیرساختی، ارائه راهکارهای علمی و اجرایی در حوزه شهرسازی و معماری منطقه از جمله مهمترین وظایف محوله اعلام شده است.

هم چنین رامین نقدی بعنوان مشاور مدیرعامل در امور توسعه آموزش و تحقیقات، منصوب شد؛ که براساس آن برنامه ریزی به منظور توسعه آموزش و تحقیقات، تدوین سند چشم انداز علمی سازمان به منظور تحقق اهداف و مأموریت های اصلی، برنامه ریزی به منظور ایجاد وتوسعه زیرساخت های آموزشی، علمی و پژوهشی از جمله مهمترین وظایفه محوله ابلاغ شده است.

گفتنی‌است رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان طی نامه ای جداگانه از تلاش‌های مشاوران پیشین سازمان آقایان رضا علی علیپور، محمود عابد، علی رحمتی پور و جواد خضر ابراهیمی، قدردانی به عمل آورد.

استاندارد روابط عمومی و امور بین الملل سرمایه گذاران صنعت نمایندگان مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر