کد خبر: 852829 A

زارع مطرح کرد:

استاندار گیلان گفت: تمامی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در جریان اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت، با دولت همکاری خوبی کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان زارع عصر یکشنبه در نشست با اعضای اتحادیه شرکت های تعاونی تاکسیرانی استان با بیان اینکه رانندگان تاکسی از جمله اقشار زحمتکش و شریف جامعه و جزو سرمایه‌های اجتماعی محسوب می‌شوند، اظهار داشت: این قشر زحمتکش در طول شبانه روز با تحمل سختی‌های این شغل، در حال خدمت رسانی به مردم هستند.

وی تصریح کرد: تمامی رانندگان ناوگان حمل و نقل عمومی در جریان اجرای طرح اصلاح نرخ سوخت، با دولت همکاری خوبی کردند که جای تشکر و قدردانی دارد.

نماینده عالی دولت در گیلان به اشاره به برخی از مشکلات مطرح شده از جمله مسافربرهای شخصی افزود: باید فرهنگ استفاده از تاکسی به عنوان وسیله مورد تایید حمل و نقل عمومی، در کشور و استان نهادینه شود.

استاندار گیلان به مشکلات فرسوده شدن ناوگان حمل و نقل عمومی اشاره و خاطرنشان کرد: بایستی در جهت نوسازی و ارتقاء ناوگان، تلاش‌ بیشتری کنیم تا سطح رضایت‌مندی مردم نیز افزایش یابد.

زارع به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال نیز اشاره کرد و گفت: در روزهای پایانی سال تردد شهروندان و ترافیک‌های شهری افزایش می‌یابد و باید از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات ناوگان حمل و نقل عمومی و تاکسیرانی استفاده شود.

ترافیک خدمت رسانی به مردم دولت مشکلات ناوگان حمل و نقل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر