کد خبر: 849322 A

رئیس هیات تکواندو استان گیلان خبر داد:

رئیس هیات تکواندو استان گیلان گفت: طیبه پارسا و سها ابوالفتحی دو تکواندوکار گیلانی در مسابقات ورود به اردوی تیم ملی بانوان حضور می یابند.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس هیات تکواندو استان گیلان اظهار داشت: از سوی فدراسیون تکواندو ، ۵۰ هوگوپوش قادر به حضور در مسابقات ورود به اردوی تیم ملی تکواندو بانوان می باشند که از این تعداد ، دو ورزشکار از گیلان است.

محسن سترگی افزود: با توجه به اعلام فدراسیون تکواندو، رقابت های ورود به اردوی تیم ملی تکواندو بانوان کشور از روز یکشنبه (فردا) در تهران آغاز و در نهایت نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی مشخص می شود.
وی ادامه داد: طیبه پارسا و سها ابوالفتحی با درخشش در رقابت های قهرمانی بانوان کشور جواز حضور در مسابقات ورود به اردوی تیم ملی تکواندو بانوان را کسب کردند.
رئیس هیات تکواندو گیلان خاطرنشان کرد: طیبه پارسا تکواندوکار شایسته گیلانی در وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم) و سها ابوالفتحی دیگر تکواندوکار شایسته این استان در وزن ششم ( ۶۷ - کیلوگرم ) عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص داده بودند.
سترگی ابراز امیدواری کرد این دو تکواندوکار شایسته گیلانی در رقابت های ورود به اردوی تیم ملی تکواندو بانوان کشور نیز بدرخشند و در نهایت با ارایه مبارزات زیبا و کسب مقام ، جواز حضور در اردوی تیم ملی را بدست آورند.
اردوی تیم ملی استان گیلان تکواندو تیم ملی تکواندو بانوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر