کد خبر: 847802 A

رئیس شورای اطلاع رسانی گیلان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس شورای اطلاع رسانی گیلان با انتقاد از انتشار خبرهای نادرست و جعلی بویژه در فضای مجازی، گفت: باید رویدادها مخصوصا اخبار مربوط به انتخابات، از منابع موثق و رسمی اعلام شود.

به گزارش ایلنا از رشت، محمود قاسم نژاد در چهارمین جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان ، بر لزوم انعکاس صحیح خدمات و اقدامات صورت‌گرفته از سوی نظام اسلامی و دولت تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت مدیریت منابع از جمله سوخت خاطرنشان کرد:به‌رغم فشارهایی که بر ملت  و دولت  آمده؛ تلاش های خوبی برای رونق و توسعه کشور انجام شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال‌جاری اشاره کرد و گفت: این انتخابات ابعاد وسیعی در سطوح بین المللی و جهانی دارد .


قاسم نژاد، اطلاع رسانی در خصوص شرح وظایف نمایندگان و میزان توان اجرایی آنان را یک الزام خواند و خواستار روشنگری جامعه نسبت به شناسایی تبلیغات غیرواقعی شد.


رئیس ستاد انتخابات استان گیلان بر لزوم نظارت بر فعالیت های مرتبط با تولید و انتشار اخبار در فضای مجازی نیز تاکید کرد و گفت: باید رویدادها به ویژه اخبار مربوط به انتخابات، از منابع موثق و رسمی اعلام شود.

وی همچنین به برگزاری جام فجر با عنوان جام نامجو اشاره کرد و گفت: این رویداد ورزشی بزرگ و جهانی می تواند در توسعه استان تاثیرگذار باشد و زمینه معرفی هرچه بهتر توانمندی های گیلان در ابعاد مختلف را نیز فراهم سازد.


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان خواستار تلاش رسانه ها در جهت معرفی ابعاد شخصیتی مرحوم نامجو به عنوان تنها گیلانی مقام آور در رقابت های وزنه برداری المپیک شد.

 

المپیک انتخابات دولت فضای مجازی افکار عمومی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر