کد خبر: 844970 A

فرماندار ماسال تاکید کرد:

فرماندار ماسال بر لزوم قانون مداری و رعایت مقررات انتخاباتی از سوی مجریان، کاندیداها و طرفداران آنها تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ماسال، وحید پور حضرت امروز در جلسه پیشگیری از وقوع جرایم انتخاباتی که با حضور، رئیس دادگستری، دادستان، فرماندهان انتظامی و سپاه و بخشداران شهرستان در دفتر دادستان ماسال برگزار شد با بیان اینکه خوشبتانه فرایند ثبت نام کاندیداها در حوزه اصلی انتخاباتی تالش به پایان رسید و شاهد حضور گسترده داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی بودیم، ابراز امیدواری کرد: این استقبال گسترده کاندیداها، زمینه ساز مشارکت حداکثری در انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه سال جاری باشد.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات هیات معتمدین و تشکیل هیات‌های اجرایی در شهرستان ماسال و بخش شاندرمن، گفت: خوشبختانه ترکیب هیئت اجرایی انتخاب شده، ترکیبی با تجربه و بی طرف هستند که می تواند نویدبخش برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی باشد.

فرماندار ماسال با تاکید بر فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر رعایت ۴ اصل سلامت، امنیت، رقابت و مشارکت حداکثری در برگزاری انتخابات خاطر نشان کرد: وزارت کشور به عنوان مجری اصلی انتخابات، به طور مستقیم مسئولیت تامین سلامت و امنیت انتخابات را عهده دار است که امیدواریم بتوانیم به بهترین نحو از عهده این وظایف برآییم.
پور حضرت با بیان اینکه نیارمند استفاده از همه ظرفیت ها در راستای مشارکت حداکثری و ایجاد فضای رقابتی در انتخابات هستیم، تصریح کرد: باید از ظرفیت های تمامی صاحبان نفوذ  و نخبگان اجتماعی جهت ایجاد فضای مشارکت حداکثری در انتخابات بهره مند شویم.
وی قانونمداری را یکی از اصول اساسی در برگزاری انتخابات برشمرد و افزود: لزوم رعایت قانون برای همه مجریان انتخابات، کاندیداها و طرفداران آنها امری اجتناب ناپذیر است.
رئیس ستاد اجرایی انتخابات نمایندگی مجلس شورای اسلامی شهرستان ماسال با بیان اینکه با بررسی اجمالی در انتخابات های سال های گذشته، شاهد وجود روحیه همکاری و همراهی میان دستگاه های اجرایی شهرستان در برگزاری انتخابات هستیم، ابراز امیدواری کرد:   با تداوم روحیه همکاری و همراهی میان دستگاه های موثر در برگزاری انتخابات، انتخاباتی سالم و با کمترین تخلف انتخاباتی را در پیش داشته باشیم که در این راستا برگزاری نشست های توجیهی در خصوص قوانین و مقررات تبلیغات انتخاباتی می تواند سهم به سزایی در پیشگیری از وقوع  تخلفات انتخاباتی داشته باشد.
انتخابات قانون نخبگان تخلفات ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر