کد خبر: 841592 A

از سوی شهرداری رشت صورت گرفت؛

عملیات خط کشی محوری مکانیزه در معابر رشت به همت مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت انجام شد.

به گزارش ایلنا از رشت و به نقل از مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، با توجه به وظیفه ذاتی مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری رشت و با توجه به اجرای روکش آسفالت معابر شهر و وضعیت مساعد آب و هوایی در هفته گذشته عملیات خط کشی محوری مکانیزه با رنگ دوجزئی و ماندگاری بالا در ساعات کاهش ترافیک (حدفاصل ۱ تا ۶ صبح) توسط پیمانکار صلاحیت دار و تلاش شبانه و مجدانه مدیران و ناظران در معابر سعدی، شهید انصاری، شهدای گمنام و شهید بهشتی به حجم حدود ۶۰۰۰ متر طول اجرا شده است.

همچنین در تعدادی از معابر مذکور و دیگر معابر از جمله بزرگراه خلیج فارس، خیابان معلم، میدان جهاد و... که نیاز به علایم افقی داشته اند، عملیات خط کشی عرضی شامل بلوک عابر ، کف نوشتار و... را به حجم تقریبی ۳۰۰ متر مربع در سطح شهر انجام داده است.

به رغم وجود مشکلاتی هم چون رطوبت بالا ، عدم امکان انسداد بعضی معابر ، زمان بسیار بالای خشک شدن خطوط اجرا شده و... با همکاری و هماهنگی های لازم با بخش مختلف موفق به اجرا خدمتی دیگر در راستای افزایش ایمنی به رشتوندان شده ایم.

امور بین الملل بزرگراه ترافیک حمل و نقل و ترافیک شهرداری خلیج فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر