کد خبر: 838801 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان:

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان با اشاره به وجود پروژه های حوزه صنعت، کشاورزی و میراث فرهنگی استان با بیش از70 درصد پیشرفت فیزیکی، از مدیران بانک های عامل خواست پرونده های مربوط به تسهیلات اشتغالزایی را زودتر تعیین تکیف کنند.

به گزارش ایلنا از رضوانشهر،  آرش فرزام صفت در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان رضوانشهر با تاکید بر لزوم هم افزایی همه مسئولان در جهت رفع مشکلات حوزه تولید گفت: شهرستان رضوانشهر ظرفیت ممتازی در حوزه اشتغال و تولید دارد که باید از آن در جهت رشد و شکوفایی منطقه استفاده کنیم. 

وی با اشاره به واحدهای صنعتی و تولیدی شهرستان رضوانشهر از جمله شرکت صنایع چوب و کاغذ ایران- چوکا در رضوانشهر گفت: پیشینه صنعتی شهرستان رضوانشهر باید استمرار داشته باشد ،از اینرو باید با رفع موانع تولید و بهبود زیرساخت ها از ظرفیت موجود استفاده بهینه شود.

فرزام صفت گفت: پروژه های حوزه صنعت، کشاورزی و میراث فرهنگی استان که بیش از70 درصد پیشرفت فیزیکی دارند، به بانک ها ابلاغ شده و باید به صورت ویژه مورد توجه و پیگیری قرار گیرند.

وی از مدیران بانک های عامل خواست تا هرچه زودتر با فراخوان این واحدها نسبت به رفع موانع موجود اقدام کنند تا در پایان سال شاهد تحول در این حوزه باشیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گیلان در ادامه به همراه فرماندار رضوانشهر و اعضای کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید این شهرستان از دو طرح سبو سیب سلامت(کودآلی ارگانیک) و شرکت تعاونی سبز داشت دامان(پالت سازی) به صورت میدانی بازدید کرد.

رشد صنعت فرماندار کشاورزی تسهیلات اشتغالزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر