کد خبر: 833549 A

سرپرست فرمانداری ماسال تاکید کرد:

سرپرست فرمانداری ماسال بر لزوم نقش آفرینی فعال مشاوزین بانوان در سطح ادارات تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از ماسال، جعفر صفری در نشست با مشاورین بانوان ادارات شهرستان ماسال با بیان اینکه مشاورین وظیفه تشخیص مشکلات و ارائه راهکارهای حل آن را به روسای ادارات برعهده دارند، افزود: در همین راستا مشاورین بانوان باید احاطه کاملی بر اطلاعات و نیازمندی های حوزه بانوان داشته باشند و به خانواده های کارمندان توجه ویژه داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم ترویج نگرش شاکرانه در زندگی، گفت: بانوان با توجه به نقش محوری خود در خانواده می‌توانند خانواده را به سمتی سوق دهند که در هر شرایطی شاکر باشند و این به یک رویکرد در خانواده ها تبدیل شود.

سرپرست فرمانداری ماسال با اشاره به اثر پروانه ای اعمال و رفتار انسانها، تصریح کرد: بنا بر این نظریه هر کار کوچکی در یک نقطه از جهان می تواند اثرات گسترده ای در نقطه ای دیگر از جهان ایجاد کند، بنابر این نباید هیچ کار نیکی را کوچک بشماریم و خلق و خوی شاکرانه در خانواده ها می تواند تاثیرات به سزایی در کل جامعه داشته باشد.

صفری با بیان اینکه مشاورین حوزه بانوان در ادارات باید رویکردی فعالانه در این حوزه داشته باشند، اظهار داشت: مشاورین باید با اطلاعات صحیح در حوزه بانوان به روسای ادارات مشاوره دهند و در این راستا با ارائه راهکارهای خلاقانه زمینه حل مشکلات حوزه بانوان و شکوفایی توانمندی آنان را فراهم کنند‌

جامعه جهان خانواده مشکلات ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر