کد خبر: 832978 A

در سالن یادگار امام رشت برگزار می‌شود؛

دومین نمایشگاه توانمند های ورزش استان گیلان با مشارکت هیات‌های ورزشی ، سازمان‌های مردم نهاد و برخی ادارات استان گیلان در سالن یادگار امام (ره) شهر رشت برگزار می‌شود .

به گزارش ایلنا از رشت، ورزلدوست مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان گیلان، به حضور ده‌ها هیات ورزشی و اداره هایی که ارتباط مداوم با حوزه ورزش و جوانان دارند، اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه علاوه بر اینکه گام هایی را در ایجاد جو همگرایی بین عوامل اثرگذار ورزش استان برخواهد داشت ، زمینه ساز یک حرکتی می شود که مردم از نزدیک با اهداف ورزش و نیز چگونگی خدمات رسانی به ورزشکاران آشنا شوند .

وی یکی از کارهای جانبی این نمایشگاه را توجه به طرح استعدادیابی رایگان ونیزآموزش ورزشکاران در همه رشته های ورزشی بیان کرد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند از تاریخ 98/8/21 تا 98/8/23 با مراجعه به مجموعه ورزشی یادگار امام رشت به جز بهره مندی از این طرح ارزشمند ،از خدمات رایگان مشاوره ورزشی،تغدیه، مکمل‌ها و طراحی تمرین ، مشاوره ازدواج و خانواده، کتاب‌های آموزشی و علمی ، پزشکی ورزشی ، فرهنگی هم استفاده کنند .
 
ورزلدوست یادآور شد : در نمایشگاه دستاوردهای ورزش استان گیلان سازمان های مردم نهاد و برخی ادارات استان گیلان حضور فعال خواهند داشت.
ازدواج استان گیلان خدمات رسانی ورزش و جوانان هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر