کد خبر: 831358 A

فرماندار شفت عنوان کرد:

فرماندار شفت گفت: این شهرستان بیش از 5 هزار خانوار مددجوی کمیته امداد دارد که بر اساس آمار سرشماری سال 1395 این میزان، 27 درصد جمعیت شهرستان است.

به گزارش ایلنا از شفت، رئیس کمیته امداد کشور در شفت گفت: تسهیلات اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد شفت پارسال 7 میلیارد تومان بود که امسال به 14 میلیارد تومان افزایش یافت.

مرتضی بختیاری با اشاره به اینکه قرار است 800 میلیون تومان در قالب تسهیلات قرض الحسنه ضروری در اختیار مددجویان متقاضی قرار گیرد افزود: با اجرای این طرح به هر مددجو، 5 میلیون تومان تسهیلات اشتغالزایی پرداخت می شود .

وی توانمندسازی و ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان را مهمترین وظیفه کمیته امداد عنوان کرد.

فرماندار شفت هم در این نشست  گفت: این شهرستان بیش از 5 هزار خانوار مددجوی کمیته امداد دارد که بر اساس آمار سرشماری سال 1395 این میزان، 27 درصد جمعیت شهرستان است.

محمدرضا محسنی گفت: سیل اخیر به بسیاری از خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد در برخی مناطق شهرستان شفت آسیب جدی وارد کرده است که جا دارد به این قشر بیشتر توجه شود .

در پایان این نشست مصوب شد اعتبار لازم برای ساخت 20 واحد مسکونی محرومان علاوه بر سهمیه سال 98 در شهرستان شفت تخصیص، و 200 میلیون تومان نیز کمک بلاعوض برای کمک به تامین مایحتاج مددجویان به ویژه سیل زدگان اختصاص یابد .

پوشش سیل کمیته امداد تسهیلات قرض الحسنه تسهیلات اشتغالزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر