کد خبر: 828685 A

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان:

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: نصب تجهیزات جهت تسهیل در استفاده از تلفن های همراه و اینترنت و توسعه ارتباطی همکاری مردم را می طلبد.

به گزارش ایلنا از رشت،فرزاد توکلی، با اشاره به اینکه گاهی مردم درباره عدم پوشش تلفن های همراه و حتی کند بودن سرعت اینترنت گلایه می کنند، گفت: تراکم جمعیت در شهر رشت و تعداد مشترکان قبلا اینقدر نبوده است و حتی در حال حاضر برخی مشترکان بیش از یک سیم کارت دارند که افزایش تعداد مشترکان و استفاده از تلفن همراه توسعه دکل های مخابراتی و نصب تجهیزات را می طلبد.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰ دکل برای توسعه ارتباطی ایرانسل فقط برای شهر رشت جانمایی و مکان یابی کردیم که با این حجم سرمایه گذاری شاهد جهش خوبی در دسترسی مردم به استفاده از خدمات تلفن همراه خواهیم بود و سطح پوشش ارتقاء خواهد یافت.

توکلی با بیان اینکه تمامی کشورها اعم از کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه برای تسهیل در استفاده از فناوری ها نیازمند نصب دکل ها و تجهیزات هستند، خاطر نشان کرد: بارها اعلام کرده ایم که در صورتی که کسی نگرانی از وجود دکل های ارتباطی و باور اشتباه در خصوص تششعات دارد؛ آمادگی داریم تا حد استاندارد آن را با اخذ تاییدیه از مرجع رسمی و قانونی در کشور یعنی سازمان انرژی اتمی به متقاضی اعلام نماییم.

 

 

 

ارتباطات و فناوری اطلاعات اینترنت پوشش تلفن های همراه تلفن همراه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر