کد خبر: 828679 A

وزیر بهداشت در اولین روز سفر خود به استان گیلان، با حضور در شهر منجیل، روند ارایه خدمت در بیمارستان ۳۱خرداد را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ایلنا از منجیل،  سعید نمکی – وزیر بهداشت و هیات همراه،  عصر امروز ضمن حضور در بیمارستان 31 خرداد منجیل، طی گفت و گو با کادر درمانی و عیادت و دلجویی از بیماران بستری در این بیمارستان، روند ارایه خدمت در بیمارستان منجیل  را مورد بررسی قرار داد.

در این بازدید  ارسلان سالاری – رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان،  قاسم جان بابایی- معاون درمان وزارت بهداشت،منوچهر جمالی – نماینده مردم شهرستان رودبار و دبیر کمیسیون بهداشت درمان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسوولان استانی و دانشگاهی نیز حضور داشتند.   

گفتنی است: وقوع زلزله 31 خرداد سال 1369 در گیلان ، تمامی مراکز بهداشتی درمانی شهرستان رودبار را ازبین برد و بدنبال آن یک بیمارستان صحرایی و موقت در شهر رودبار ساخته شد که در دراز مدت جوابگوی نیازهای مردم منطقه نمی توانست باشد.

از این رو، بیمارستان 31 خرداد منجیل،  در سال  1375 با مساحت 13164 و با زیربنا 6220 متر مربع، با 64 تخت مصوب و  48 تخت فعال راه اندازی شد.

این بیمارستان دارای بخش های جراحی عمومی، داخلی، زنان و زایمان، کودکان، تالاسمی، اتاق عمل، اورژانس، داروخانه، آزمایشگاه ، رادیولوژی و سونوگرافی است.

استان گیلان بیمارستان درمان کودکان وزیر بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر