کد خبر: 827833 A

علی گلپور خبر داد:

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان از دستگیری 9 نفر حفار غیر مجاز در شهرستان رودسر و املش خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، سرهنگ عباس علی گلپور بیان کرد: پیرو گزارش مردمی رسیده مبنی بر اقدام به حفاری به قصد تحصیل اشیاء عتیقه افرادی ناشناس در روستای کاکرود از توابع بخش رحیم آباد، رودسر نیروهای پایگاه حفاظتی ضمن هماهنگی با فرماندهی انتظامی رحیم آباد به محل مذکور عزیمت کرده و در یک عملیات غافلگیرانه موفق به دستگیری 6 نفر شدند.

علی گلپور از آخرین کشف این یگان خبر داد و گفت: همچنین در روز جمعه 3 آبان 98 نیروهای پایگاه حفاظتی کجید شهرستان املش در حین گشت زنی و سرکشی مشترک با مامورین پاسگاه انتظامی کجید پس از برخورد با یک خودرو مشکوک پس از متوقف کردن خودرو و تفتیش آن موفق به کشف یک دستگاه فلزیاب و مقادیری مواد مخدر شدند و در پی این کشف موفق به دستگیری 3 نفر شدند.

سرهنگ علی گلپور در انتها اشاره کرد : تمامی متهمین به دستور مقام قضایی پس از تنظیم صورتجلسه و بر اساس شواهد و بازجویی های اولیه و اتهامات وارده جهت تشکیل پرونده و سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی شهرستان های مربوطه ارجاع داده شدند.

خودرو فرماندهی انتظامی گردشگری و صنایع دستی مواد مخدر دستگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر