کد خبر: 826831 A

مدیرعامل ستاد دیه گیلان خبر داد:

مدیرعامل ستاد دیه گیلان با بیان اینکه ۹۱ نفر از زندانیان به خاطر پرداخت نکردن مهریه در زندان به سر می‌برند. اظهار داشت: ۲۶۷ زندانی ناتوان از پرداخت دیه و جرایم غیرعمد گیلان در نیمه نخست امسال آزاد شدند.

به گزارش ایلنا از رشت، مدیرعامل ستاد دیه گیلان گفت: این زندانیان ۱۲۳ میلیارد و ۶۲۸ میلیون تومان دیه و بدهی داشتند که با کمک خیران و ستاد دیه، گذشت شاکیان و آورده خانواده هایشان آزاد شدند.

علیرضا یزدانی با اشاره به اینکه آورده این زندانیان ۳۸۳ میلیون تومان بود افزود: ۴۱ میلیارد و ۶۲۹ میلیون تومان بدهی زندانیان جرایم غیرعمد با گذشت شاکیان، ۷۵ میلیارد و ۹۷۱ میلیون تومان از طریق پذیرش اعسار و ۵ میلیارد و ۶۴۳ میلیون تومان از طریق ستاد دیه و خیران تسویه شد.

وی با بیان اینکه ۸۷۰ زندانی جرایم غیر عمد دیگر گیلان چشم انتظار کمک خیران هستند، گفت: این زندانیان حدود ۸۰ میلیارد تومان محکومیت مالی، مهریه، نفقه و دیه تصادفات رانندگی دارند.

مدیرعامل ستاد دیه گیلان اعلام کرد: ۹۱ نفر از این زندانیان به خاطر پرداخت نکردن مهریه در زندان به سر می‌برند.

خیران می توانند برای مشارکت در آزادی زندانیان ناتوان از پرداخت جریمه و دیه جرایم غیرعمد کمک های خود را به شماره حساب ۰۸۰۰۲۰۹۹۰۰ بانک تجارت یا شماره حساب ۱۰۵۴۵۱۶۱۷۰۰۶ بانک ملی واریز کنند.

تجارت تصادفات رانندگی خانواده دیه مهریه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر