کد خبر: 826824 A

به‌مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار می‌شود؛

رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا از اجرای بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در این شهرستان به مناسبت هفته تربیت بدنی خبر داد.

به گزارش ایلنا از صومعه سرا، سومین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان صومعه سرا با محوریت هفته تربیت بدنی و جوانان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان صومعه سرا ضمن تبریک هفته تربیت بدنی گفت: ورزش و فعالیت بدنی از امور مهم زندگی به خصوص برای قشر جوان جامعه است که همواره مورد توجه و در دستور کار مسئولان قرار دارد.
 
جمشید رستگار در خصوص برنامه های هفته تربیت بدنی گفت: بیش از 20 برنامه فرهنگی ورزشی در بخش شهری و روستایی با مشارکت هیات های ورزشی برگزار می شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری نیز گفت برنامه ها و تسهیلات خوبی برای جوانان در زمینه ازدواج، اشتغال و مسکن در سطح کشور در نظر گرفته شده است که نیازمند تلاش و پیگیری‌های دستگاه های مربوطه جهت تحقق برنامه ها است.

رئیس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی از طرح کارورزی خبر داد و گفت: طرح مشوق کارآفرینی برای جوانان تحصیل کرده دارای مدرک لیسانس است که می توانند در بنگاه های اقتصادی مشغول به کار شوند و از مزایای بیمه و حقوق بهره مند شوند.

در پایان جلسه ادارات شهرستان نیز پراخت بیش از 1000 فقره تسهیلات ازدواج، اشتغال و مسکن به جوانان در 6 ماهه اول 98 خبر دادند.

اداره ورزش و جوانان ازدواج جامعه تربیت بدنی هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر