کد خبر: 825191 A

فرماندار لنگرود خبر داد:

فرماندار لنگرود گفت:شلمانرود( پایین تر از پل شلمان تا بعد از پل دریاکنار) با اعتبار 900 میلیون تومانی ساماندهی و مابقی اعتبارات نیز توسط نماینده شهرستان پیگیری اعتباری می شود.

به گزارش ایلنا از لنگرود، وحید خرمی، مدیر عامل شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان با سیروس شفقی، فرماندار لنگرود در خصوص بررسی مشکلات امور آب و ساماندهی رودخانه های لنگرود در دفتر فرماندار دیدار کرد.

 شفقی در این جلسه در خصوص وضعیت آبندان ها و ساماندهی شلمانرود، گفت: شلمانرود( پایین تر از پل شلمان تا بعد از پل دریاکنار) با اعتبار 900 میلیون تومانی ساماندهی و مابقی اعتبارات نیز توسط نماینده شهرستان پیگیری اعتباری می شود.

 فرماندار لنگرود با بیان اینکه مشاور جهت تهیه طرح مربوطه در اسرع وقت در شهرستان حاضر خواهد شد، اظهار داشت: شروع اجرای لایروبی و ساماندهی رودخانه های شهرستان بیستم آبان است.

 شفقی ادامه داد: برای ساماندهی رودخانه های بالادست، یک دستگاه بولدوزر به مدت 20 روز  برای اصلاح و ساماندهی رودخانه های مسیر بلوردکان و خرما مستقر خواهد شد.

مدیر عامل  شرکت سهامی آب منطقه ای گیلان، نماینده شهرستان و فرماندار لنگرود، معاون عمرانی و بخشداران در خصوص لایروبی و اصلاح قوسهای موجود با آزادسازی حریم رودخانه و بررسی وضعیت کند لایروبی آبندان ها، مشکل سمبل آبی در افزایش خسارات سیل در راستای آسیب شناسی سیل اخیر مورد بازدید میدانی قرار گرفت.

 

سیل مدیر عامل شرکت معاون منطقه ای آسیب شناسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر