کد خبر: 822809 A

رئیس هیات کشتی استان گیلان خبر داد:

رئیس هیات کشتی استان گیلان گفت: مهران داداشی کشتی‌گیر گیلانی در مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور موفق به کسب مدال برنز شد.

به گزارش ایلنا از رشت، رئیس هیات کشتی استان گیلان اظهار داشت: در جریان مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور در استان خوزستان یکی از کشتی گیران گیلان روی سکو قرار گرفت و مدال برنز را کسب کرد.

نقی هدایتی افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، مهران داداشی کشتی گیر شایسته استان گیلان در وزن ۷۲ کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفت و در نهایت پس از کشتی گیرانی از استان های خوزستان و تهران با به گردن آویختن مدال برنز روی سکوی سومی قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: البته به جز کسب این مدال برنز، کشتی گیران گیلانی دو مقام هفتمی و هشتمی کشور را نیز به خود اختصاص دادند که امیرمحمد اسماعیل زاده از گیلان توانست در وزن ۸۷ کیلوگرم مقام هفتم کشور را کسب کند تا تیم گیلان در این وزن صاحب امتیاز شود.

وی بیان کرد: همچنین در رقابت های وزن ۹۷ کیلوگرم ، رضا شورج دیگر کشتی گیر گیلانی حاضر در این مسابقات موفق شد مقام هشتم رقابت های کشتی فرنگی بزرگسالان کشور را به خود اختصاص دهد تا تیم گیلان در این وزن نیز امتیاز کسب کند.

رئیس هیات کشتی استان گیلان خاطرنشان کرد: در رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور، زبده ترین کشتی گیران این رده از استان های مختلف در سالن شهید حقگو بندر امام خمینی استان خوزستان با هم به رقابت پرداختند.
استان گیلان امام خمینی رقابت کشتی کشتی فرنگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر