کد خبر: 821707 A

با حضور فرماندار تالش صورت گرفت؛

مراسم تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تالش با حضور سید عیسی مهدوی فرماندار و ابوالفضل صادقی معاون توسعه ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در محل فرمانداری تالش برگزار شد.

به‌گزارش ایلنا از تالش، سید عیسی مهدوی در مراسم معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان تالش با تاکید بر اهمیت فعالیت‌های ورزشی برای شهرستان اظهار کرد: شهرستان تالش با ظرفیت‌های بالایی که در امر ورزش دارد باید مورد توجه قرار بگیرد.

فرماندار تالش با اشاره به اینکه هدف اصلی ما گسترش ورزش و رو آوردن نوجوانان و جوانان و حتی میانسالان به ورزش است، افزود: ورزش سلامت جامعه را تضمین می‌کند و جوانان را از گرایشی به استفاده از مواد مخدر و ناهنجاری‌ها دور می کند.

مهدوی همچنین از زحمات منصور غفاری رییس سابق اداره ورزش و جوانان تالش با اهدای لوح تقدیر تقدیر و تشکر کرد و برای کاوه قدسی به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تالش آرزوی موفقیت و سربلندی نمود .
 
در پایان این مراسم کاوه قدسی با حکم مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان تالش معرفی شد .
 
لازم به ذکر است منصور غفاری رئیس سابق اداره ورزش و جوانان شهرستان تالش ادامه فعالیت خود را به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان رشت انجام خواهد داد.
اداره کل ورزش و جوانان اداره ورزش و جوانان استان گیلان تودیع و معارفه فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر