کد خبر: 821188 A

مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز گیلان خبر داد:

مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز گیلان گفت: نخستین کتابخانه مدرسه ای گیلان به همت خانواده نیکوکار و خیر اندیش موثق در بندرانزلی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی، مدیر عامل انجمن خیرین کتابخانه ساز گیلان در مراسم افتتاح این کتابخانه اظهار کرد: این کتابخانه هشتمین کتابخانه خیرساز گیلان است که به عنوان نخستین کتابخانه مدرسه‌ای به اولین‌های بندرانزلی اضافه شده است.

محمد حسن عاقل منش افزود: این کتابخانه با اختصاص چهار هزار کتاب شروع به فعالیت کرده و امیدواریم با کمک خیرین کتابهای بیشتری به این کتابخانه ارائه شود.

وی تاکید کرد: انجمن خیرین کتابخانه ساز آمادگی آن را دارد که اینگونه فعالیت ها به سایر نقاط استان و کشور تعرفه شده و با این اقدام فضای مطالعه استان افزایش یابد.

عاقل منش با اشاره به کاهش سرانه مطالعه  در بین خانواده ها گفت: برای کودکان، مطالعه در فضایی امن و ساکت و در کنار هم سن و سالان خود افزایش شور و شوق را به دنبال دارد .

وی تصریح کرد: با ترغیب و تشویق کودکانمان برای مطالعه و ایجاد انگیزه در بین آنان می توان فرزند کتابخوان تحویل جامعه داده و این فرهنگ حسنه را به آیندگان نیز انتقال داد.

جامعه خانواده کودکان مدرسه کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر