کد خبر: 821186 A

معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد:

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی گیلان از راه اندازی دستگاه «شتاب‌دهنده خطی رادیوتراپی» جهت پذیرش و درمان بیماران مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت،جلسه پیگیری جهت راه اندازی دستگاه «شتابدهنده خطی رادیوتراپی» جهت پذیرش و درمان بیماران مرکز آموزشی درمانی رازی رشت، با حضور عباس صدیقی نژاد، معاون توسعه و نورصالحی، معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان به همراه رئیس و مدیر مرکز آموزشی درمانی رازی رشت و جمعی از مسئولان دانشگاه و نمایندگان شرکت مهندسی – مطلب عارفان – در سالن اجلاس معاونت توسعه برگزار شد.

در این جلسه صدیقی نژاد ضمن تشکر از حضور کلیه اعضا و نمایندگان شرکت طرف قرارداد دانشگاه، اظهار داشت: هدف ما از تشکیل این جلسه، راه اندازی دستگاه شتابدهنده خطی رادیوتراپی در حداقل زمان ممکن و با حداقل بودجه در چهارچوب مقررات جهت پذیرش بیماران مرکز آموزشی درمانی رازی رشت است، بنابراین در بحث اعتبارات و تعهدات دانشگاه به طرف مقابل قرارداد، همچنین دریافت مجوزهای لازم، از تمام توان خود در حداقل زمان ممکن بهره می گیریم.

همچنین مواردی از قبیل؛ قرارداد نگهداری و بخش فنی دستگاه، راهنمای استفاده از دستگاه، مجوزهای لازم جهت کار با اشعه و انرژی اتمی، تیم های لازم جهت اجرایی شدن پروژه و بحث نوسانات برق و دستگاه UPS ، از جمله مباحث مطرح شده در این جلسه بود.  

برق بودجه بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی درمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر