کد خبر: 820898 A

معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با اشاره به محبوس شدن راننده و دو تن از سرنشینان داخل خودرو گفت: تیم نجات آتش نشانان اعزامی از ایستگاه ۵ آتش نشانی سریعا نسبت به ایمن سازی و نیز خارج کردن محبوسین به بیرون از خودرو اقدام کردند.

به گزارش ایلنا از رشت، حادثه محبوس شدن راننده و دو تن از سرنشینان خودروی سواری پراید به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع داده شد که سریعا ۳ تن از آتش نشانان بهمراه یکدستگاه خودروی اطفایی و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت با بیان اینکه این حادثه در جاده جیرده رخ داد، افزود: در این حادثه یکدستگاه خودروی سواری پراید، پس از انحراف از مسیر به داخل کانال آب کنار جاده سقوط کرد.

مومنی با اشاره به محبوس شدن راننده و دو تن از سرنشینان داخل خودرو افزود: تیم نجات آتش نشانان اعزامی از ایستگاه ۵ آتش نشانی سریعا نسبت به ایمن سازی و نیز خارج کردن محبوسین به بیرون از خودرو اقدام کردند و مصدومین این حادثه را پس از رها سازی تحویل مامورین اورژانس دادند تا به مراکز درمانی منتقل شوند.

همین گزارش حاکی است: آتش نشانان پس از انتقال خودرو ، ایمن سازی محل حادثه و تحویل به عوامل نیروی انتظامی به آشیانه بازگشتند.

مومنی در خاتمه به رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد در هنگام رانندگی ضمن رعایت نکات ایمنی با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

 

آتش نشانی جاده خودرو سازمان آتش نشانی وسایل نقلیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر