کد خبر: 819035 A

مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت خبر داد:

مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت گفت: خطوط ترافیکی خیابان‌ها و معابر شهر رشت امحا و اصلاح خواهند شد.

به گزارش ایلنا از رشت، فعالیت‌های مربوط به وضعیت ترافیک شهر همچون اصلاحات هندسی، تغییر وضعیت عبور و مرور، انسداد و یا بازگشایی و... در دستورکار مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت قرار گرفته است.

بر پایه این گزارش به پیوست اجرای پروژه ها، اصلاح و یا اجرای جدید علائم عمودی و افقی در شهر نیز دنبال خواهد شد.

مدیر ایمنی و مهندسی ترافیک شهرداری رشت در این باره توضیح داد: از آنجایی که خط کشی های طولی و عرضی در مواردی همچون بعضی از خط کشی های محوری مانند خط ایست، بلوک عابر پیاده، کف نوشته و... با رنگ دوجزئی و ماندگاری بیش از ۱۸ ماهه اجرا شد برای اصلاح و تغییر آنها باید این رنگها از سطح روکش خیابان زدوده شود.

محمدحسن هادی زاده افزود: امحای این موارد با دستگاه ویژه مکانیزه سایش انجام می شود و عملیات امحا خط کشی های یاد شده در دوربرگردانهای تازه ساخته شده همچون انتهای بلوار شهید چمران، بلوار شهید رجایی، بلوار شهید قلی پور، تقاطع طالقانی – معلم و میدان مصلی هم اکنون در دستور کار مدیریت ایمنی و مهندسی ترافیک معاونت حمل و نقل و امور زیربنایی شهرداری رشت قرار گرفته است.

وی تاکید کرد: هم اکنون شهرداری رشت درحال اجرا و انجام این طرح است و کار امحای خط کشی‌های قدیمی و اجرای خط‌کشی‌های جدید با جدیت دنبال می شود.

ترافیک حمل و نقل معلم اصلاحات شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر