کد خبر: 817734 A

فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

فرمانده انتظامی گیلان گفت: گیلان رتبه نخست کشف جرائم را در کشور کسب کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، فرمانده انتظامی گیلان امروز در نشست خبری که در آستانه هفته نیروی انتظامی برگزار شد، با بیان اینکه ارتقای ظرفیت‌های علمی و مهارتی پلیس گیلان منجر به کسب رتبه نخست استان در کشف جرائم شد، گفت: در نیمه نخست امسال ماموران انتظامی استان موفق شدند ۱۲ باند حرفه ای کلاهبرداری را شناسایی و منهدم کنند.

سردار محمدرضا اسحاقی با بیان اینکه در همین رابطه بیش از هزار نفر دستگیر شدند، افزود: جعل سند و زمین خواری مهم ترین این کلاهبرداری ها بود.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در همین مدت ۴۰ باند شرکت های هرمی هم شناسایی و منهدم شدند افزود: در این رابطه ۴۰ نفر دستگیر شدند.

سردار اسحاقی در ادامه آماری از میزان سرقت در گیلان داد و گفت : خوشبختانه سرقت های مهم و خشن در گیلان کنترل شده است و بیشتر سرقت‌ها مربوط به سرقت‌های خُرد، به ویژه لوازم خودرو است که در ۸۰ درصد این سرقت ها، سارقان دستگیر و اموال مسروقه به صاحبان‌شان برگردانده شد.

وی در پایان درخصوص ویژه برنامه های هفته نیروی انتظامی گفت: صبحگاه مشترک نیروهای مسلح ، گلباران مزار شهدا ، حضور در نماز جمعه و ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی، از مهمترین ویژه برنامه های هفته نیروی انتظامی در گیلان است.

زمین فرمانده انتظامی استان نیروی انتظامی رتبه نخست پلیس گیلان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر