کد خبر: 817648 A

با حضور استاندار گیلان صورت گرفت؛

هفتمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته از امروز با حضور استاندار گیلان گشایش یافت.

به گزارش ایلنا از رشت، با حضور ارسلان زارع در نمایشگاه بین المللی استان گیلان هفتمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته افتتاح شد.

وی با بیان اینکه در راستای تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: تقویت تولید داخل با استفاده از بنگاه های تولیدی و اقتصادی درون کشورخصوصا استان هایی که سابقه فعالیت های صنعتی دیرینه‌ای داشته‌اند از جمله ارکان موثر توسعه کشور از جمله استان گیلان است.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به اینکه  این نمایشگاه با ظرفیت خوب بالغ بر ۷۰ شرکت کننده نشان‌دهنده تلاش در راستای کاهش وابستگی و تولید قطعات صددرصد دست متخصصان داخلی ما است گفت:  مطمئنا در راستای استقلال این فعالیت هدف ما حمایت از تولیدات داخلی و رونق اقتصادی و افزایش سهم اشتغال خصوصاً مهندسین فارغ تحصیل در این رشته های کاری است.

این نمایشگاه با حضور ۷۰ واحد تولیدی از استان های گیلان تهران مازندران آذربایجان شرقی خراسان رضوی اصفهان فارس و البرز برگزار شده است

در این نمایشگاه که از ۹ لغایت ۱۳  مهر ماه دایر است محصولاتی از قبیل تزئینات داخلی خودرو و قطعات ماشین می باشد.

نمایشگاه قطعات خودرو و صنایع وابسته به آن تا ۱۳ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی گیلان واقع در جاده رشت به تهران از ساعت ۱۶ تا ۲۱ شب برای عموم مردم علاقه مندان برپاست.

 

اشتغال اقتصاد مقاومتی جمهوری اسلامی ایران خودرو بنگاه های تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر