کد خبر: 817632 A

معاون اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد گیلان خبر داد:

معاون فرهنگی و مطبوعات اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد گیلان با بیان اینکه پانزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان ۲۶ آبان آغاز می‌شود، اعلام کرد: موسسات فرهنگی استان جهت ثبت نام در اجرای پانزدهمین نمایشگاه بزرگ استان تا ۱۵ مهر ماه فرصت دارند.

به گزارش ایلنا از رشت، معاون فرهنگی و مطبوعات اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: شرایط برگزاری نمایشگاه یادشده با تلاش بسیار فراهم شده و در این راستا با موسسات فرهنگی هنری استان که در اساسنامه آنها اجرا و برگزاری نمایشگاه قید شده ، مکاتبه شده است.

وی با بیان اینکه تلاش می شود نمایشگاه کتاب امسال نیز از زبده ترین ناشران بهره مند باشد ، تاکید کرد: موسسات تا ۱۵ مهر فرصت دارند تا جهت برگزاری نمایشگاه کتاب به معاونت فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام آمادگی کند.

ابرهیمیان تاکید کرد: حضور ناشران استانی و کشوری منوط به ثبت اطلاعات در سامانه موسسه نمایشگاه های فرهنگی کشور است که در آینده اعلام خواهد شد.

پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب استان ۲۶ آبان ماه برگزار و تا یکم آذرماه ادامه خواهد داشت.

چهاردهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان و سیصد و هفتادمین نمایشگاه استانی کشور، سال گذشته ، ۲۵ میلیارد ریال فروش داشت که هفت و نیم میلیارد ریال از مبلغ یادشده بن کتاب بود . این نمایشگاه  با ۳۰ درصد تخفیف فروش کتاب مورد استقبال ۸۲ هزار علاقمند به کتاب و کتابخوانی قرار گرفته بود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فرهنگ و ارشاد فرهنگی هنری مطبوعات نمایشگاه کتاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر