کد خبر: 817141 A

در نشست شفقی با مدیرکل بنیاد شهید گیلان مطرح شد؛

فرماندار لنگرود بر جذب سهمیه ایثارگران، تسریع در نصب تابلوی شهدا در ورودی شهر، ساماندهی گلزار شهدا ، خدمات دهی داروخانه های شبانه روزی و مسائل مربوط به حوزه درمان و اشتغال خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان تاکید کرد.

به گزارش ایلنا از لنگرود، جلسه هم اندیشی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با سیروس شفقی، فرماندار لنگرود  در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 شفقی در این جلسه با بیان اینکه امنیت کنونی کشورمان، مدیون خون پاک شهدا، ایثارگران و خانواده های معظم شهدا است، گفت: ایثار خانواده شهدا با هیچ خدمتی جبران نمی شود.

 فرماندار لنگرود با تاکید بر پیگیری مسائل مربوط به خانواده های شهدا، تصریح کرد: شرایط خدمت رسانی به خانواده های شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران در برنامه ششم توسعه مشخص شده و بند الف ماده 87 قانون برنامه ششم نیز فضای جدید را در این حوزه ایجاد کرده است.

 شفقی در این جلسه بر جذب سهمیه ایثارگران، تسریع در نصب تابلوی شهدا در ورودی شهر، ساماندهی گلزار شهدا ، خدمات دهی داروخانه های شبانه روزی و مسائل مربوط به حوزه درمان و اشتغال خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در شهرستان تاکید کرد.

 

اشتغال خانواده های معظم شهدا خانواده های معظم شهدا و ایثارگران درمان فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر