کد خبر: 817064 A

حجت جذب تاکید کرد:

رئیس‌کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای شهر رشت خواستار تغییر نیافتن لایحه جایزه تشویقی پس از تصویب آن شد.

به گزارش ایلنا از رشت، حجت جذب در  نود و هشتمین جلسه کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص لایحه درخواست تفویض اختیار به رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ها کشاورزی، بیان داشت: بر اساس نامه ای که از قبل تصویب شد و اعتبار آن تا پایان سال ۹۸ است، ایجاد و توسعه جزو وظایف ذاتی رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ها کشاورزی است و برای اجاره املاک نیازی به مجوز جداگانه از شورای شهر نیست.

محمد رضا نظری رئیس سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده ها کشاورزی شهرداری رشت با اشاره به اختیارات رئیس سازمان در سال های گذشته تصریح کرد: بر اساس قانون سازمان می تواند املاک را در اختیار اشخاص حقوقی و حقیقی قرار دهد.
 
وی خواستار تفویض اختیار برای اجاره املاکی که در طرح قرار دارند ولی شهرداری برنامه ای برای اجرای آن طرح در حال حاضر ندارد. و همچنین اجاره املاک در اختیار شهرداری در اطراف شهر رشت با شرط استفاده از سازه موقت، شد.
 
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر رشت در خصوص لایحه اصلاحیه برخی مواد جایزه تشویقی سال ۹۸ بیان داشت: در پایان سال ۹۷ لایحه ای تصویب شد که در پی آن تخفیف های با درصد بسیار بالایی در آن در نظر گرفته شد که به شخصه با چنین تخفیف هایی مخالف هستم و این نوع تشویق ها در واقع چوب حراج زدن به اموال شهرداری است.
 
حجت جذب خواستار تغییر نیافتن لایحه جایزه تشویقی پس از تصویب آن شد و افزود: پیمانکاران به شکل معمول برای اینکه شامل افزایش قیمت ها در سال جدید نشوند در یک روند متداول خواستار تصویه حساب خود با شهرداری در همان سال هستند. به همین دلیل نیازی به تغییر و یا اصلاح جایزه تشویقی در پایان سال نیست و لایحه ای که تصویب می شود در طول یک سال نباید قابل تغییر باشد.
شورای اسلامی شهر شورای شهر شهرداری کمیسیون برنامه بودجه لایحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر