کد خبر: 816183 A

با همکاری منطقه آزاد انزلی و پلیس استان صورت گرفت؛

معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی با همکاری پلیس راهور استان، طرح تعویض پلاک های قدیم خودروهای منطقه را با هدف ساماندهی و تعیین تکلیف پلاک های قدیمی باقیمانده بر روی خودروها و همچنین امکان صدور کارت سوخت برای آنان از روز شنبه 6 مهر به اجرا گذاشت.

به گزارش ایلنا از بندرانزلی و به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، براین اساس کلیه مالکان و دارندگان  خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی می باید به منظور انجام مراحل اداری و اجرایی تعویض پلاک خودروهای مربوطه، با همراه داشتن مدارک ذیل، مطابق جدول زمان بندی اعلامی، به مرکز شماره گذاری خودرو منطقه به نشانی: گیلان، منطقه آزاد انزلی، کیلومتر 3 بلوار شهید فاتحی مراجعه کنند.

بنابراین اطلاعیه، در مرحله اول اجرای این طرح ظرف دو ماه آتی و در چارچوب زمان بندی تعیین شده، خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاک آن ها 1، 2 و 3 می باشد، مشمول این فراخوان بوده و برنامه زمان بندی سایر خودروها نیز طی ماه های آتی به اطلاع عموم خواهد رسید.

بنابراین گزارش مالکان خودروهای مزبور با توجه به زمان تعیین شده برای آنان طی ماه های مهر و آبان سال 98 به تدریج با همراه داشتن اصل پروانه تردد ، کارت و شناسنامه مالکیت خودرو ، اصل شناسنامه و کارت ملی مالک خودرو، سند منزل و یا اجاره نامه معتبر به همراه قبوض آب یا برق جهت احراز محل سکونت ، بیمه نامه شخص ثالث معتبر، معاینه فنی برای خودروهای مدل 2014 و پایین تر (خودروهای عمومی با هر مدل ساخت ملزم به ارائه معاینه فنی می باشند)، همراه داشتن برگه عدم خلافی به روز (صدور و پرداخت عدم خلافی در همین مرکز صورت می پذیرد)، به مرکز شماره گذاری خودرو منطقه مراجعه نمایند و توجه داشته باشند که حضور مالک خودرو و یا وکیل ایشان با وکالت نامه معتبر الزامی است.

این اطلاعیه تصریح می کند؛ ساعت پذیرش از 8 صبح لغایت 12 ظهر صرفاً برای خودورهایی که شماره پلاک آنان در فهرست برنامه زمانبندی همان روز قید شده، می باشد و ارائه خدمات به خودروهای پذیرش شده تا ساعت 15 عصر ادامه خواهد داشت. در عین حال مالکان خودروهایی که در برنامه زمانی تعیین شده موفق به حضور نشوند، از مراجعه در روزهای دیگر به دلیل تداخل کاری با برنامه زمانی دیگر خودروها خودداری نمایند، در این ارتباط تلاش خواهد شد، از این گروه از دارندگان خودرو در زمانبندی های آتی فراخوان به عمل آید.

هزینه تعویض پلاک مبلغ سه میلیون و 577 هزار و 314  ریال است که از این میزان مبلغ 2 میلیون ریال  ریال بابت هزینه پلاک به حساب سازمان منطقه آزاد انزلی مطابق مصوبه هیأت مدیره سازمانو مبلغ یک میلیون و 577 هزار و 314  ریال نیز به حساب موسسه راهگشا مطابق ضوابط و مقررات دستورالعمل پلیس واریز می شود. بدیهی است پرداخت هرگونه هزینه به غیر موارد فوق تحت هر عنوان ممنوع است.

لازم به ذکر است زمانبندی تعویض پلاک خودروهای با رقم آخر سمت راست 4، 5 و 6  آذر و دی ماه جاری خواهد بود و طرح تعویض پلاک خودروهای با رقم آخر سمت راست پلاک 7، 8 و 9 نیز در ماه های بهمن و اسفند ماه سال 98 به اجرا در می آید.

مالکان خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی  می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با مرکز شماره گذاری خودرو پلاک منطقه آزاد انزلی به شماره تماس 34438103-013 و یا به پایگاه اینترنتی سازمان منطقه آزاد انزلی به نشانی anzalifz.ir  مراجعه کنند.

پلیس راهور تعویض پلاک دی ماه سرمایه گذاری کارت سوخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر