کد خبر: 814374 A

مدیرکل امور بانوان استانداری گیلان تاکید کرد:

مدیرکل امور بانوان و خانواده استاندری گیلان با تأکید بر لزوم معرفی بانوان ایثارگر گیلانی حاضر در دفاع مقدس، گفت: بانوان نقش بی بدیلی در این دفاع ایفا کردند.

به گزارش ایلنا از رشت، فاطمه رفیعی در همایش برگی از دلاوری‌های شیرزنان ایرانی در دفاع مقدس که در سالن اجتماعات مدرسه شاهد حضرت فاطمه زهرا(س) رشت برگزار شد با اشاره به نقش بانوان در دوران دفاع مقدس، اظهار کرد: بانوان در دوران دفاع مقدس در پشت صحنه جبهه‌های جنگ فعالیت کرده و در نقش‌های مختلف خدمات‌رسانی می کردند.

مدیرکل امور بانوان استانداری گیلان در ادامه گفت: رزمندگان در میدان جنگ از ابرو و حیثیت ایران اسلامی دفاع کردند و بانوان ایرانی همراه و همدل با همسران و برادران خود گام به گام با آنها حرکت کردند.

وی با اشاره به صبر و نقش بی بدیل زنان دلاور در دوران جنگ تحمیلی، بیان کرد: با حضور و همراهی بانوان بود که رزمندگان با اطمینان خاطر به جبهه‌های نبرد رفتند اما متاسفانه بسیاری از این بانوان گمنام هستند و معرفی نشده‌اند.

رفیعی با بیان اینکه در طول هشت سال جنگ تحمیلی تمام اقشار و قومیت‌های ایرانی با هر جنسیتی در کنار یکدیگر قرار گرفتند، افزود: همدلی و انسجام و وحدت اقشار مختلف جامعه  سبب سربلندی ایران اسلامی شد، امروز نیز با همین اتحاد می‌توانیم به موفقیت‌های چشمگیری دست یابیم.

وی بر لزوم معرفی بیشتر این بانوان گیلانی حاضر در هشت سال دفاع مقدس، گفت: باید جامعه به ویژه نسل جوان ما این بانوان را بشناسند.

پشت صحنه جامعه خانواده دفاع مقدس هشت سال دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر