کد خبر: 812886 A

فرمانده سپاه ناحیه فومن با بیان اینکه در طول هفته دفاع مقدس ۱۰۰ برنامه در این شهرستان اجرا می شود از توزیع ۴۰۰ بسته حمایتی به نیابت از جانب شهدا به دانش آموزان بی بضاعت خبر داد.

به گزارش ایلنا از فومن، سرهنگ حمید جانباز در نشست خبری با اصحاب رسانه که در سپاه ناحیه شهرستان فومن برگزار شد، اظهار کرد: در هفته دفاع مقدس امسال با شعار ما پیروزیم  بیش از ۱۰۰ برنامه توسط ادارات، پایگاه مقاومت و مساجد اجرا می شود که صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان در مقابل دفتر امام جمعه نخستین برنامه این هفته است.

وی برپایی عکس، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی، اجرای طرح های جهادی و محرومیت‌زدایی، اهدای ۴۰۰ بسته‌ لوازم التحریر به نیابت از شهدا به دانش آموزان بی بضاعت، اردوهای جهادی برای ساختن مسکن محرومین و راه اندازی ۱۶ صندوق قرض الحسنه در سطح مساجد، نشست‌های بصیرتی و مسابقات ورزشی، کارگاه‌ مهارت زندگی و شب شعر و روایت خاطرات را از مهم‌ترین برنامه‌های این هفته در شهرستان فومن اعلام کرد.

فرمانده سپاه ناحیه فومن همچنین ادامه داد: در این هفته پنج واحد مسکن محروم، پل روستای سپیران، دفتر نمایندگی خبرگزاری بسیج در مجتمع شهید افتخاری افتتاح و همایش تجلیل از رزمندگان هشت سال دفاع نیز برگزار می شود.

 

جمهوری اسلامی ایران جنگ تحمیلی چین دانش آموزان دفاع مقدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر