کد خبر: 810892 A

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در بازدید از بیمارستان های ماسال و رضوانشهر، نحوه خدمت رسانی در این بیمارستان‌ها را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش ایلنا از رضوانشهر، قاسم جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان‌های رسالت ماسال و شهدای رضوانشهر و عیادت از بیماران، نحوه خدمت رسانی در این بیمارستان‌ها را مورد بررسی قرار داده و بر ارتقای کیفیت خدمات درمانی تاکید کرد.

 در این بازدیدها علی نوبخت رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، مهندس محمود شکری نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی، دکتر نورصالحی معاون درمان و جمعی از مدیران و مسئولان دانشگاه نیز حضور داشتند.

گفتنی است، بیمارستان 32 تختخوابی شهدای رضوانشهر که در سال 96 افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت، دارای بخش پاراکلینیک و تخصصی ، اورژانس، آزمایشگاه، داروخانه و بخش دیالیز است.

بیمارستان 32 تختخوابی رسالت ماسال نیز در سال 86 افتتاح شد و مشتمل بر بخش‌های اورژانس، جراحی مردان، جراحی زنان، زنان و زایمان، اطفال و نوزادان، اتاق عمل، دیالیز، تالاسمی و درمانگاه تخصصی است.

بیمارستان درمان معاون وزارت بهداشت ماسال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر