کد خبر: 810725 A

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان گفت : دوره های آموزشی متقاضیان نمایندگی و کارگزاری بیمه برای اولین بار در گیلان برگزار می شود.

به گزارش ایلنا از رشت، قلیچی از آسان شدن روند گذراندن دوره آموزشی برای متقاضیان نمایندگی و کارگزاری های بیمه گیلان خبر داد و گفت: دیگر نیازی به مراجعه متقاضیان فعالیت در عرصه بیمه به تهران نیست، این مرکز برای اولین بار با استناد به مجوز شماره43367/602/98 مورخ 1398/04/10 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران موفق به اخذ مجوز صلاحیت برگزاری دوره های آموزشی جهت متقاضیان نمایندگی و کارگزاری بیمه شده است و از هم اکنون می تواند به عنوان تنها مجری صلاحیت دار از بیمه مرکزی ایران در استان گیلان، نسبت به ارائه خدمات آموزشی مذکور اقدام کند.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان افزود: این مرکز به عنوان یکی از معتبرترین برندهای آموزشی، با توجه به سوابق کیفی و کمی ارزشمند در حوزه خدمات آموزشی، توانسته است این مجوز را برای سهولت دستیابی هم استانی های فهیم اخذ نماید و از هزینه های مازاد متعدد بر فعالان عرصه بیمه بکاهد.

وی ابراز امیدواری کرد: این مرکز بتواند با استفاده از ظرفیت عظیم خود در ارائه آموزش های بیمه ای در استان ، به صورت حرفه ای پاسخگوی نیازهای آموزشی صنعت بیمه در گیلان باشد.

قلیچی با بیان اینکه شرکت های آموزشی فعال در این حوزه عموماً تنها نسبت به برگزاری دوره های پیش نیاز اخذ نمایندگی بیمه اقدام می نمایند در حالی که نیازهای آموزشی حوزه بیمه فراتر از این دوره خاص است، تصریح کرد: بیمه بخشی جدایی ناپذیر از بازرگانی و پشتیبان محکم امور اقتصادی است و مرکز آموزش بازرگانی دارای تجربه های ارزشمندی است که می تواند تحولی چشمگیر در حوزه آموزش های بیمه ای و نحوه بازاریابی و بازارسازی این عرصه ایجاد نماید.

رئیس مرکز آموزش بازرگانی گیلان همچنین با ذکر اهمیت صنعت بیمه و جایگاه آن در اقتصاد و بازار سرمایه ایران و اشتغال بسیار بالای این حوزه در سطح کشور، اظهار داشت: این صنعت در قالب کارگزاری ها و نمایندگی های شرکت های متعدد بیمه ای، می تواند یکی از نقاط اتکاء برای سایر فعالیتهای اقتصادی و اجتماعی در سطوح ملی و فراملی باشد.

وی همچنین با توجه به اعطا مجوز رسمی برگزاری دوره های تخصصی آموزشی بیمه به این مرکز، تاکید کرد: متقاضیان اخذ کارگزاری بیمه دیگر نیاز به حضور در استانهای دیگر جهت آموزش در این زمینه را ندارند و با مراجعه به مرکز آموزش بازرگانی استان گیلان می توانند از تمام آموزشهای لازم جهت اخذ این مجوز برخوردار گردند.

 قلیچی در پایان گفت: با برنامه ریزی و امکانات آموزشی فراهم شده از هم اکنون علاقمندان به این عرصه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره پنج رقمی 4245 3-013 تماس حاصل فرمایند.

 

استان گیلان استفاده از ظرفیت اقتصاد دوره های آموزشی سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر