کد خبر: 809650 A

در مقایسه با 10 سال گذشته صورت گرفت:

مدیرعامل شرکت برق‌منطقه‌ای گیلان با اشاره به رشد۵.۶ درصدی ظرفیت بخش فوق توزیع پست‌های برق در پنج ماهه نخست امسال در مقایسه با ۱۰ سال گذشته، گفت: این افزایش ظرفیت بی سابقه است.

به گزارش ایلنا از رشت، عظیم بلبل آبادی با اشاره به اینکه در پنج ماهه نخست امسال پروژه‌های مختلفی در بخش احداث و توسعه پست‌های ۶۳/۲۰ کیلوولت در استان گیلان اجرایی شده است، اظهار کرد: این پروژه های در شهرهای رشت، صومعه سرا، اسالم، شفت، لنگرود، چابکسر و انزلی اجرا و به مرحله بهره برداری رسید.

بلبل آبادی به ظرفیت منصوبه ایجاد شده در پست‌ها نیز اشاره کرد و گفت: در این مدت با اجرای پروژه‌ها در بخش احداث و توسعه پست های ۶۳/۲۰ کیلوولت، موفق شدیم ۲۵۵ مگاولت آمپر به ظرفیت بخش فوق توزیع استان گیلان اضافه شود که به معنای افزایش ۹.۲ درصدی ظرفیت در این بخش است.

وی ادامه داد: این در حالی است که متوسط رشد افزایش ظرفیت ایجاد شده در بخش فوق توزیع پست های گیلان در ۱۰ سال گذشته، ۳.۶ درصد بوده است.

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای گیلان تصریح کرد: مقایسه این اعداد و ارقام نشان می دهد که در ۵ ماهه نخست امسال نسبت به ۱۰ سال گذشته، رشد ۵.۶ درصدی ظرفیت در بخش فوق توزیع پست‌های گیلان به وجود آمده که این افزایش ظرفیت در ۱۰ سال اخیر بی سابقه و چشمگیر بوده است.

 

استان گیلان برق رشد ظرفیت منطقه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر