کد خبر: 808849 A

با انتشار پیامی صورت گرفت؛

شهردار رشت طی پیامی موفقیت غرور آفرین کاراته کاهای سرافراز کشور در لیگ جهانی به ویژه کسب مدال طلای بانوی گیلانی تبریک گفت.

به گزارش ایلنا از رشت، ناصر حاج محمدی شهردار رشت در پیامی موفقیت غرور آفرین کاراته کاهای سرافراز کشور در لیگ جهانی به ویژه کسب مدال طلای بانوی گیلانی تبریک گفت. متن این پیام تبریک بدین شرح است:

حمد و سپاس خداوند یکتا را که بار دیگر اسباب سربلندی و سرافرازی ملت بزرگ ایران به دست فرزندان شایسته کشور عزیزمان در جهان فراهم شد.

زنان و مردان تلاشگر ایران اسلامی با دیگر نشان دادند که در هر میدان می توانند شایستگی های خود را به رخ حریفان شان در جهان بکشند.

خداوند بزرگ را سپاس می گویم که در شرایط دشوار تحریم های ظالمانه دشمنان و پیچیدگی های سخت اقتصادی این سربلندی‌ و عظمت رقم خورده است و تیم ملی کاراته بزرگسالان ایران با یک مدال طلای بانوی گیلانی، دو مدال نقره و دو مدال برنز بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات جهانی کاراته‌ وان ژاپن تکیه زد.

لازم می دانم به سرکار خانم سارا بهمنیار ورزشکار سرافراز گیلانی که با درخشش خود نقش تعیین کننده در نایب قهرمانی کشورمان در این مسابقات را داشته اند و سبب شدند تا افتخاری بزرگ برای ایران، اینبار در مهد کاراته جهان رقم بخورد، تبریک و شاد باش بگویم.

از خداوند بزرگ برای همه ورزشکاران غرور آفرین کشورمان به ویژه بانوی سربلند گیلان، سارا بهمنیار آرزوی پیروزی و موفقیت در همه میادین مختلف ورزشی می نمایم.

همیشه سربلند و سرافراز باشید.

ایران اسلامی جهان زنان ملت بزرگ ایران مسابقات جهانی کاراته
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر