کد خبر: 808688 A

به نشانه قدرت جوانان ایرانی صورت گرفت؛

کوهنورد پر افتخار ایرانی توانست تا در یک صعود حماسی و پرخطر پرچم عاشورایی یاحسین(ع) و پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را برفراز قله سیاه بلندترین قله در منطقه لبنان، سوریه و فلسطین اشغالی به اهتزاز درآورد.

به گزارش ایلنا از رشت، یاسر ستوده توانست به رغم درگیری های منطقه بصورت انفرادی و سرعتی با پیمایش 22km در شرایطی که به سمت او گلوله شلیک می‌شد به قله این کوه صعود کند و پرچم عاشورایی یاحسین(ع) و ایران را با موفقیت برفراز این قله به اهتزاز درآورد.

وی هدفش از این صعود را نشان دادن قدرت جوانان ایرانی و شیعه در مقابله با ظلم و ستم بیان کرد و افزود موفقیت در عرصه های بین المللی نشان از اقتدار ملی و قدرت اعتقادات مذهبی در جوانان است و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید.

وی این صعود حماسی را به شهدای وطن و مدافع حرم تقدیم کرد و گفت: امیدوارم این صعود باعث ایجاد احساس غرور و سربلندی برای مردم کشورم شده باشد.

لازم به ذکر است یاسر ستوده در سالهای گذشته توانسته بود با موفقیت پرچم عاشورایی یاحسین(ع) و ایران را برفراز بلندترین قلل قاره های اروپا ، آسیا و آفریقا به اهتزاز در بیاورد.

 

 

جمهوری اسلامی ایران سوریه شیعه فلسطین لبنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر