کد خبر: 808409 A

برای مقابله با بارش‌های احتمالی در روزهای آینده؛

پس از بارندگی شدید روز گذشته در رشت و احتمال تداوم بارش‌ها در روزهای آینده، سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت از آماده باش کامل نیروهای خدماتی شهرداری رشت خبر داد.

به گزارش ایلنا از رشت، علیرضا قانع بیان کرد: بنا به دستور شهردار به دلیل احتمال تداوم بارش‌ها به منظور آسایش و رفاه شهروندان کلیه واحدهای خدمات رسان شهرداری رشت به حالت آماده باش در آمده اند.

سرپرست مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت تاکید کرد: از هم اکنون تا پایان احتمال بارش‌ها همه نیروهای خدمات رسان در واحدهای مختلف شهرداری، معاونت خدمات شهری، نواحی، مناطق پنجگانه، سازمانهای مرتبط همچون "آتش نشانی و خدمات ایمنی"، "سیما، منظر و فضای سبز" و "مدیریت پسماندها" و... برای مقابله با هرگونه مشکل آبگرفتگی و خدمت رسانی به شهروندان در آماده باش کامل هستند.

قانع گفت: نیروهای زحمتکش شهرداری رشت تلاش می کنند تا در اسرع وقت در مناطق مورد نیاز حضور یابند و به رفع مشکل بپردازند.

وی افزود: شهروندان گرامی رشت نیز می‌توانند هرگونه مشکل و مورد مرتبط با شهر را از طریق سامانه ۱۳۷، اپلیکیشن ۱۳۷، تلفن گویا و تماس تلفنی با شماره های زیر اطلاع رسانی کنند تا خادمان آنها در شهرداری رشت در اسرع وقت در محل حاضر شده و رفع مشکل کنند.

گفتنی است شهروندان محترم می‌توانند با نصب اپلیکیشن ۱۳۷ در جهت افزایش مشارکت در تصمیم‌گیری‌ها، بالابردن سطح کیفیت خدمات‌رسانی شهرداری، کاهش مراجعات حضوری شهروندان و به طبع آن کاهش بار ترافیکی، مشکلات جاری شهر را پیگیری کنند.

شما می‌توانید با نصب اپلیکیشن ۱۳۷ روی گوشی‌های همراه خود از طریق دانلود در پرتال و کافه بازار به سامانه مدیریت شهری ۱۳۷ دسترسی یابید.

همچنین شهروندان گرامی می توانند با شماره تلفن های شهرداریهای مناطق پنجگانه رشت تماس حاصل نمایند.

شهرداری منطقه یک:

۰۱۳۳۳۲۶۰۰۷۰

شهرداری منطقه دو:

۰۱۳۳۳۲۲۶۴۶۷

شهرداری منطقه سه:

۰۱۳۳۲۶۶۱۱۸۸

شهرداری منطقه چهار:

۰۱۳۳۳۵۲۵۳۹۱

شهرداری منطقه پنج:

۰۱۳۳۳۶۱۹۰۲۴

آتش نشانی آماده باش امور بین الملل مشکلات شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر