کد خبر: 807018 A

معاون سپاه قدس گیلان با بیان اینکه طرح جامع آسیب‌های اجتماعی در ۱۸ محله این استان اجرا می‌شود، گفت: اجرای این طرح در حوزه پیشگیری از اعتیاد، تحکیم نظام خانواده، محرومیت‌زدایی و ارتقای معیشت ساکنان محلات محروم برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش ایلنا از رشت، محسن جعفری در دیدار با جمعی از مشاوران اجتماعی و خانواده اظهار کرد: طرح جامع در محلات محروم و آسیب‌دیده شهرستان‌های رشت، لنگرود و لاهیجان در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه در ۱۶ شهرستان گیلان محلات آسیب دیده را شناسایی کردیم، افزود: اجرای این طرح در حوزه پیشگیری از اعتیاد، تحکیم نظام خانواده، محرومیت‌زدایی و ارتقای معیشت ساکنان محلات محروم برنامه‌ریزی شده است.

معاون اجتماعی سپاه قدس استان گیلان با تأکید بر اجرای طرح کرامت در مناطق حاشیه‌نشین شهرها، گفت: از نخبگان و فرهیختگان اجتماعی و فرهنگی برای برنامه‌ریزی در حوزه آسیب‌زدایی اجتماعی دعوت می‌کنیم تا ارائه خدماتمان را ارتقا دهیم.

 جعفری با اشاره به برنامه‌های مختلف فرهنگی در این طرح تصریح کرد: بیش از ۱۱۰ عنوان برنامه فرهنگی، معیشتی، خدماتی، عمرانی و علمی، ازدواج آسان و پیشگیری از طلاق در محلات آسیب دیده استان گیلان در حال اجرا بوده که به زودی نیز خدمات مشاوره‌ای به صورت ویژه در این مناطق ارائه می‌شود.

آسیب های اجتماعی پیشگیری از اعتیاد خانواده معاون برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر