کد خبر: 806283 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان گفت: ۲۵ واحد تولیدی جدید در شهرک‌های صنعتی استان گیلان راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش ایلنا از رشت، احمدعلی شهیدی در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با بیان اینکه 36 شهرک صنعتی در استان گیلان وجود دارد اظهار داشت: 25 واحد تولیدی در مرحله دیوارکشی، 61 واحد در حال نصب سوله و 30 واحد نیز در حال نصب ماشین آلات هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گیلان با اشاره به اینکه اراضی 33 شهرک صنعتی استان برای راه‌اندازی واحدهای تولیدی واگذار شد،خاطرنشان کرد: هم‌اکنون 6 تصفیه‌خانه شهرک صنعتی در حال ساخت و 2 تصفیه‌خانه برای شهرک‌های صنعتی در مرحله طراحی هستند.

شهیدی با اشاره به اینکه هزار و 800 هکتار اراضی در اختیار شهرک‌های صنعتی استان گیلان است، ابراز داشت: مساحت کل شهرک صنعتی سپیدرود که در جاده رشت - جیرده واقع شده ‌حدود 692 هکتار است که در حال حاضر بیش از 280 هکتار آن در فاز عملیاتی بوده و 260 هکتار آن نیز واگذار شده است.

وی با اشاره به موضوعات زیست‌محیطی طرح توسعه شهرک صنعتی سپیدرود رشت و امکانات این شهرک خاطرنشان کرد: شهرک صنعتی سپیدرود به طور کامل از امکانات آب، برق، فضای سبز و فیبر نوری برخوردار است و تصفیه‌خانه این شهرک نیز با ظرفیت 350 مترمکعب در روز در حال احداث است.

استان گیلان برق جاده فضای سبز فیبر نوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر