کد خبر: 806115 A

استاندار گیلان :

استاندار گیلان بیان کرد: تلاش می کنم تا با توکل به خداوند متعال، اصل شایسته سالاری و مشی اعتدال از منابع انسانی کارآمد، متدین ، متعهد و متخصص و معتقد به اجرای برنامه های دولت تدبیر و امید، با اندیشه‌های متفاوت مورد نظر و توجه قرار دهم.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان زارع در جلسه شورای اداری استان گیلان با تسلیت ایام ماه محرم ،گفت: زارع با بیان اینکه گیلان ظرفیت‌های ارزشمند گوناگونی در ابعاد مختلف دارد، مهمترین آن را ظرفیت انسانی، اجتماعی و فرهنگی خواند و گفت: مردمان این دیار در  همه ادوار به ویژه از اول قرن هجری تاکنون در کانون تحولات سیاسی، اجتماعی، علمی ، فرهنگی و مذهبی قرار داشته اند و در دوره معاصر در فتح تهران و پایان دادن استبداد صغیر محمدعلی شاه و تثبیت مشروطیت پیشتاز بوده اند، پیشنه‌ای که در  نهایت منجر به تشکیل مینیاتوری از جمهوری اسلامی با مجاهدت میرزاکوچک خان جنگلی شد.

استاندار گیلان افزود: خدمت در گیلان، زادگاه میرزاکوچک،آیت‌الله بهجت، شهید نامجوها، شهید قلی پورها، شهید خوش سیرت‌ها، پروفسور رضا و پروفسور سمیعی و دیگر عالمان، فرهیختگان و مردمان نجیب و شریف این استان را برای خود افتخار می دانم.

ارسلان زارع خاطرنشان کرد: در شرایط امروز کشور نیازمند تلاش و کوشش مضاعف همه کارگزاران نظام، در فضای همدلی، همراهی ، وفاق و انسجام بین مسئولان و مردم و البته همکاری همگان هستیم .

زارع بیان کرد: به سبب همکاری های خوب مردم و وحدتی که در گیلان وجود داشت، در دوره دولت یازدهم و دوازدهم هم تاکنون اقدامات و خدمات ارزنده‌ای از سوی دولت تدبیر و امید برای مردم گیلان انجام و ارائه شده که نمونه آن بهره‌برداری از 1026 طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ 1536 میلیارد تومان در هفته دولت امسال بوده است.

استاندار گیلان خاطرنشان کرد: امروز در ادامه توفیقات خدمتگزاری ام، با جدیت کوشش می کنم تا با هماهنگی و انسجام بخشی همه مسئولان و خدمتگزاران به مردم در استان؛ در راستای تحقق برنامه‌های توسعه محور استان با رویکرد رونق اقتصادی و اشتغال از همه ظرفیت های استان بهره مند شوم.

وی گفت: بدیهی است که در بستر این تلاش‌ها، خدمات، همکاری ها و همراهی ها موجبات امیدافزایی، نشاط اجتماعی و تحقق برنامه ها و اهداف دولت تدبیر و امید و حقوق شهروندی فراهم می‌شود و ان‌شاءالله در دوم اسفند ماه سال‌جاری شاهد برگزاری انتخابات باشکوه مجلس شورای اسلامی با حضور حداکثری مردم در فضایی امن، سالم و قانون‌مند در استان هستیم.

استاندار گیلان گفت؛ از زمان و فرصت باقیمانده در دولت اعتدال برای تکمیل طرح‌های نیمه تمام عمرانی خصوصاً طرح‌های ملی و موثر در توسعه استان همچون تکمیل آزاد راه منجیل به رودبار، اتصال بندرکاسپین و انزلی به راه آهن انزلی رشت که کریدور جنوب به شمال را تکمیل خواهد کرد و نیز فعال کردن راه آهن رشت به آستارا،  تکمیل سدها و طرح های اقتصادی و اشتغالزا با حمایت و همکاری مجموعه دولت خدمتگزار،  بهره خواهم برد تا سهم بسزایی در توسعه استان داشته باشم.

حقوق خانواده دولت رییس جمهور وزیر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر