کد خبر: 805569 A

رئیس شورای اسلامی شهر رشت:

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهرداری رشت مظلوم‌ترین تشکیلات اداری است.

به گزارش ایلنا از رشت، اسماعیل حاجی پور، رئیس شورای اسلامی شهر رشت در یکصد و هفتمین جلسه شورای شهر رشت، با تسلیت فرا رسیدن ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان و همچنین سالروز شهادت رئیسعلی دلواری و همچنین گرامی داشت فرارسیدن روز تعاون، اظهار داشت: امیدوارم تعاون به جایگاهی واقعی خود بازگردد.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به انتخابات هیئت‌ رئیسه، بیان داشت: رأی اعتماد کامل اعضای شورا به بنده، مسئولیتم را سنگین‌تر از گذشته کرده است. اکنون با وفاق و همدلی می‌توانیم اتفاقات مثبت و خوبی را به ثمر برسانیم. این دوران خواهد گذشت، همانطور که دو سال آن گذشته، دو سال دیگر نیز می‌گذرد؛ اما باید امیدوار بود که رضایت مردم را جلب کنیم تا روزی که کارمان به پایان می‌رسد، هم ما و هم مردم خوشحال باشیم.
رییس شورا افزود: با توجه به توانایی‌های علمی و تجارب دوستان شورا امیدواریم که اقدامات مؤثری برای شهر رشت انجام دهیم و در این راه از همه همکاران می‌خواهم که به بنده در ارائه خدمت به مردم کمک کنند.
 
وی با بیان اینکه از همه مسئولین استان به ‌ویژه استاندار گیلان می‌خواهیم تا در حل مشکلات شهر رشت به شورا کمک کنند، اذعان داشت: شهرداری مظلوم‌ترین تشکیلات اداری است. متأسفانه شاهد آن هستیم که در یک هفته سه الی چهار بار حساب شهرداری مسدود می‌شود که این امر مانع از انجام خدمت خواهد شد.
 
انتخابات رئیس شورای اسلامی شهر شورای اسلامی شهر مشکلات شهرداری رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر