کد خبر: 803360 A

فرمانده سپاه قدس گیلان:

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: گام دوم انقلاب با تکیه بر توان داخلی قطعا با قدرت طی خواهد شد.

به گزارش ایلنا از رشت، سردار محمد عبدالله پور در همایش روز بسیج کارمندان که در سالن اجتماعات بانک صادرات برگزار شد با تأکید بر لزوم تلاش برای رسیدن به تفکر اسلامی، اظهار کرد: در این زمینه وظیفه بسیجیان سنگین‌تر بوده و باید تلاش مضاعفی انجام دهند.

وی با بیان اینکه بسیج خود را فدای اسلام می کند، گفت: بهترین الگوها برای خدمتگزاران به این نظام و مردم شهیدان رجایی و باهنر و همچنین شهیدان انصاری و نورانی هستند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه اقتدار و عزت این نظام مدیون خون شهدا است و ما نیز باید برای تداوم این مسیر راه آنها را ادامه دهیم، گفت: اطاعت از ولایت فقیه مهم‌ترین وظیفه ما است.

وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی چهل سال نخست خود را با دستاوردها و موفقیت‌های بسیاری در بخش‌ها و حوزه‌های مختلف به دست آورده است، گفت: گام دوم انقلاب را نیز قطعا با قدرت طی خواهیم کرد.

سردار عبدالله پور با تأکید بر لزوم ایستادگی در برابر زیادی ‌خواهان و کشورهای زورگو، بیان کرد: سرنگونی پهباد فوق مدرن آمریکایی، مقامات این کشور به ویژه رئیس جمهور آن را سرگردان کرده و رفتارهای امروز آنها نشان از تعجب مقامات آمریکایی از قدرت جمهوری اسلامی ایران است.

وی با بیان اینکه امروز قدرت‌های بزرگ دنیا در برابر توانمندی جوانان ایرانی سر تعظیم فرود آورده‌اند، ادامه داد: همه ما باید گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب باشیم و ایشان را الگوی خود قرار دهیم.

 

انقلاب انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی ایران رهبر معظم انقلاب رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر