کد خبر: 803058 A

با حضور سرپرست استانداری گیلان؛

شرکت کیک و کلوچه صدرا به همت نادر اسدالله پور، و با حضور سرپرست استانداری گیلان و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان و سایر مسئولان استانی به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از آستارا، ارسلان زارع در این افتتاحیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان دولت رجایی و باهنر اظهار داشت: در هفته دولت شاهد بهره‌برداری پروژه‌ های تولیدی ، صنعتی و اقتصادی در شهرستان بندری و مرزی آستارا بودیم.

وی با بیان اینکه در هفته دولت امسال 53 طرح عمرانی، اقتصادی و تولیدی با اعتباری بالغ بر 32 میلیارد تومان در شهرستان آستارا افتتاح می‌شود، گفت: طرح های امروز با سرمایه‌گذاری 12 میلیارد و 500 میلیون تومان به مرحله بهره‌برداری رسیده است.

سرپرست استانداری گیلان افزود: این طرح ها در شرایط اقتصادی امروز کشور می‌تواند علاوه بر اینکه بخشی از نیاز بازار داخلی را تأمین کند با صادرات محصولات زمینه ارز آوری را نیز فراهم کند.

نادر اسدالله پور، درگفت‌وگو با خبرنگار ایلنا گفت: برای راه اندازی این شرکت ۷۵ میلیارد ریال هزینه شد که ۱۹میلیارد ریال آن بصورت تسهیلات و مابقی از هزینه شخصی تامین شده است.

مدیر عامل شرکت آستارا کیک صدرا افزود: این طرح برای ۲۶ نفر در حال حاضر اشتغالزایی داشته و از اول مهرماه در شیفت دوم ،۲۶ نفر دیگر نیز شروع به فعالیت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه مجموعاً ۵۲ نفر در دو شیفت کار خواهند کرد، افزود؛ دوری مسافت آستارا به مرکز استان با سه ساعت فاصله زمانی یکی از مشکلات جدی تولیدکنندگان در شهرستان آستارا است که اگر در این حوزه مسئولان بتوانند برای شهرستان‌های مرزی تمهیداتی بیاندیشند بخشی از مشکلات زمانی ما مرتفع خواهد شد.

photo_2019-08-25_11-06-16

128937

128935

رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سرمایه شرایط اقتصادی مدیر عامل شرکت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر