کد خبر: 802794 A

فرماندار لنگرود خبر داد:

فرماندار لنگرود از رشد ۲۸ درصدی پروژه های هفته دولت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از لنگرود، سیروس  شفقی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و همه شهدای کارمند دولت گفت: هفته دولت هفته قدردانی و نکوداشت خون شهیدان و دولتمردانی است که در مدت کوتاه خدمت خود، کارهای بزرگ و ماندگاری انجام دادند که ویژگی‌های این دو شخصیت برجسته باید سرلوحه کار همه مسئولان قرار گیرد.

 فرماندار لنگرود با بیان اینکه هفته دولت تجدید عهد و پیمان با آرمان های امام راحل و شهیدان رجایی و باهنر است، تصریح کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای آگاهی رسانی و ارائه خدمات به مردم، بهره برداری از پروژه ها و تلاش در راستای تکمیل پروژه های مهم شهرستان است.

 وی یکی از رویکردهای دشمن را کوچک شمردن دستاوردها و فعالیت‌های نظام عنوان و خاطرنشان کرد: باید با ارائه آمار و اطلاعات به‌صورت صحیح و آگاهی رسانی در حوزه کاری با هجمه های دشمن مقابله کرد.

شفقی از افتتاح ۱۲۵ پروژه با اعتباری بالغ بر ۴۵ میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد و افزود: در پروژه های هفته دولت امسال به عمران شهری و روستایی توجه ویژه ای شده است و دیگر پروژه های مهم شهرستان نیز در دهه فجر به بهره برداری می رسد که امسال تعداد پروژه های شهرستان نسبت به سال گذشته ۲۸ درصد رشد داشته است.

 شفقی با تاکید بر وحدت و همدلی بین مسئولان و قدردانی از همکاری بی نظیر مردم در راستای تسریع در انجام پروژه‌ها قدردانی کرد و گفت: حفظ وحدت در شرایط تحریم و هجمه های دشمن امری مهم و ضروری است و مدیران دستگاه های اجرایی باید به دور از هرگونه حاشیه ثمره این همدلی را در بخش های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و عمرانی متبلور کنند.

فرماندار لنگرود ادامه داد: فضای همدلی و وحدت بین مسئولان با همراهی امامان جمعه و جماعات حفظ می شود و استقرار میز خدمت در مساجد شهرستان نیز در راستای بررسی و حل مشکلات و ارائه خدمات مستمر برگزار می شود.

 

آرمان های امام راحل دولت دهه فجر رشد فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر