کد خبر: 802728 A

همزمان با هفته دولت؛

همزمان با هفته دولت طی مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، فرماندار تالش و رئیس بهره برداری شهرستان‌های شرکت گاز، مشعل گازرسانی به 5 روستای تالش در روستای کوهستان مشایخ خطبه سرا برافروخته شد.

به گزارش ایلنا از تالش، سید علیرضا میرباقری رئیس بهره برداری شهرستان های شرکت گاز استان گیلان در مراسم افتتاح گازرسانی به 5 روستای  صعب العبور چولاده، کوهستان مشایخ خطبه سرا، تنبو، مظلم کم و رندل در تالش ضمن عرض خیر مقدم به مدعوین گزارشی از وضعیت گازرسانی به روستاهای شهرستان تالش بیان نمود.

وی اظهار داشت: با برافروخته شدن مشعل گازرسانی به این روستاها در هفته دولت امسال، مجموع روستاهای بهره مند از گاز در تالش به 184 روستا و در صد بهره مندی خانوارهای روستایی شهرستان به 91 درصد رسیده است.

میرباقری با بیان اینکه برای گازرسانی به این روستاها بیش از 12 میلیارد ریال هزینه شده است اظهار داشت: برای گازرسانی به این روستاها بیش از 22 کیلومتر عملیات شبکه گذاری انجام شده است و مجموع خانوارهای روستایی گازدار در تالش به 32هزار 660 خانوار افزایش یافته است.

رئیس بهره برداری شهرستان‌ها در خاتمه از برنامه ریزی شرکت گاز برای گازرسانی به 27 روستای دیگر شهرستان تالش در قالب خوشه مریان در آینده خبر داد و گفت: با اجرای طرح مذکور درصد بهره مندی روستایی این شهرستان به بالای 95 درصد خواهد رسید و تالش بعنوان شهرستان سبز در حوزه گازرسانی معرفی می شود.

در پایان این مراسم مشعل گازرسانی به 5 روستای صعب العبور و کوهستانی تالش توسط دکتر فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان برافروخته شد.

دولت فرماندار کوهستان گاز معاون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر