کد خبر: 802720 A

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه قدردان نقش آفرینی خانواده‌های پرسنل ناجا در انجام وظایف خطیر و مستمر آنان هستم، گفت: پلیس برای تأمین نظم و امنیت که خود مهمترین عامل زمینه ساز توسعه جامعه و کشور است رکنی موثر و مؤلفه‌ای تأثیر گذار است.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان زارع در مراسم افتتاح 250 واحد مسکن مهر ناجا در استان گیلان که به صورت همزمان با بهره‌برداری هزار و 245 واحد در سراسر کشور صورت گرفت، گفت: علاقمندم که خانواده‌های پرسنل نیروی انتظامی به جهت سکونت، معیشت و زندگی در شرایط خوبی به سر ببرند.

سرپرست استانداری گیلان با اشاره به اینکه برای تأمین نظم و امنیت که خود مهمترین عامل زمینه ساز توسعه جامعه و کشور است مؤلفه‌ای تأثیر گذار به نام پلیس وجود دارد، گفت: در کشور ما این مهم  بر اساس قانون( قانون اساسی ) عمدتا به نیروی انتظامی سپرده شده است.

رئیس شورای تأمین استان با اشاره به اینکه امروز امنیت و آرامش اجتماعی خوبی در استان گیلان حاکم است اظهار داشت: این آرامش حاصل مشارکت و همکاری خوب مردم شریف با نیروی انتظامی و تلاش سایر اعضای شورای تأمین و سایر خدمتگزارانمردم است.

وی با بیان اینکه در انجام وظایف مستمر خطیر حافظان نظم و امنیت خانواده‌های آنان نقش مؤثری دارند گفت: به عنوان رئیس شورای تأمین استان از خانواده‌‌های پرسنل پرتلاش نیروی انتظامی، صمیمانه تشکر و قدردانی  می‌کنم.

 زارع افزود: برای احداث واحدهای ناجا در مسکن مهر مجموعه دستگاههای اجرایی دولت، اقدامات و همکاری های خوبی از قبیل تأمین زمین، آماده‌سازی زیرساخت‌ها همچون تأسیسات آب، برق، گاز، احداث تصفیه خانه و آسفالت خیابان ها ارائه خدمات داشته است.

 

جامعه خانواده قانون مسکن مهر نظم و امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر