کد خبر: 802347 A

به همت احسان الله قلی‌پور و با حضور سرپرست استانداری گیلان؛

این شرکت با اعتباری بالغ بر هشتاد و هشت میلیارد ریال و اشتغال زایی ۳۵ نفر با حضور سرپرست استانداری گیلان به بهره برداری رسید.

به گزارش ایلنا از رشت، در دومین روز از هفته دولت کارخانه بسته بندی گوشت مرغ تازه در روستای دوله ملال ماسال با این شرکت، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مسئولین استانی و  شهرستانی  افتتاح شد.

سرپرست استانداری گیلان در این مراسم با بیان اینکه حجم اعتبارات هزینه شده برای اجرای طرح‌های قابل افتتاح در هفته دولت شهرستان ماسال نسبت به سال گذشته حدود چهار برابر افزاش داشته است، اظهار داشت: این افزایش حجم اعتباری قطعاً نشان‌دهنده فعالیت خوب بخش خصوصی، حمایت و پشتیبانی دولت و البته همکاری مطلوب مردم شهرستان ماسال است که جای بسی تشکر و قدردانی دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان در جریان افتتاح  با اشاره به جایگاه ویژه صنعت طیور و نقش بسیار مؤثر آن در تأمین پروتئین مورد نیاز جامعه؛ خاطرنشان کرد: استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین بهره‌گیری از دانش فنی متخصصان در ارتقاء کمی و کیفی محصولات و افزایش بهره‌‌وری و کاهش هزینه‌های تولید نقش اساسی دارد.

احسان الله قلی‌پور، مدیرعامل شرکت آوتاو دامون ماسال در گفتگو با خبرنگار ما گفت: عملیات اجرایی این پروژه از ۴ سال قبل آغاز  گردید بود که امروز با حضور مسئولان به بهره برداری رسید. جهت احداث ساختمان شرکت از تسهیلات بانکی استفاده نکرده‌ایم، اما برای خرید دستگاه های شرکت 4 میلیارد و پانصد میلیون‌ ریال تسهیلات دریافت کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت آوتاو دامون ماسال با بیان اینکه برای راه‌اندازی فازهای بعدی کارخانه نیاز به حمایت بیشتر مسئولان داریم، افزود: انتظار داریم دستگاه‌های متولی و بانک‌ها با رفع موانع و تسریع در روند امورات کمک حال این واحد تولیدی باشند.

وی با بیان اینکه اگر یک‌سال زودتر بانک عامل تسهیلات شرکت را پرداخت می‌کرد با قیمت ارزان‌تری دستگاه‌ها خریداری می‌شد و افزایش قیمت‌ها تاثیر کمتری روی هزینه‌های تمام‌ شده تجهیز شرکت داشت.

قلی پور در پایان با بیان اینکه مسئولان و بانک‌ها باید نگاه ویژه‌ای به این‌چنین پروژه‌هایی که موجب رونق تولید و اشتغال‌زایی می‌شود داشته باشند، افزود: دستگاه‌های مرتبط تولید از  وعده‌های سرخرمن پرهیز کرده و در زمان کوتاه‌تری به مشکلات و مسائل مربوط به تولید واشتغال رسیدگی کنند.

photo_2019-08-25_16-00-51

 

photo_2019-08-25_16-00-55

اشتغال ماسال شرکت بسته‌بندی گوشت و مرغ آوتاو دامون احسان الله قلی‌پور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر