کد خبر: 800778 A

سرپرست استانداری گیلان در جلسه ستاد اربعین:

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه بر اساس پیش بینی ها تعداد زوار امسال بیش از سال های گذشته خواهد بود، گفت: برنامه ریزی های لازم برای افزایش حداقل ۳۰ درصدی زوار نسبت به سال گذشته انجام شده و از تمام ظرفیت های موجود جهت ارائه خدمات مطلوب استفاده می شود.

به گزارش ایلنا از رشت، ارسلان زارع در جلسه ستاد اربعین حسینی استان گیلان از حضور گسترده مردم در برپایی جشن‌ها در دهه امامت و ولایت از عید قربان تا غدیر تشکر و قدردانی کرد و گفت: از برادران و خواهران اهل سنت گیلان به جهت مشارکت و حضور گسترده در این مراسم که نشان دهنده وحدت و وفاق مسلمانان این کشور خصوصاً استان است، تشکر می‌کنم.

وی با تاکید بر لزوم هماهنگی و انسجام در برگزاری جلسات کمیته‌های ۱۲ گانه ستاد اربعین اظهار کرد: عملکردها باید براساس سیاست‌های ابلاغی ستاد مرکزی اربعین باشد و همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق سامانه سماح نظارت ها و هماهنگی ها نیز تشدید شود.

سرپرست استانداری گیلان با بیان اینکه بر اساس پیش بینی ها تعداد زوار امسال بیش از سال های گذشته خواهد بود، افزود: برنامه ریزی‌های لازم برای افزایش حداقل ۳۰ درصدی زوار انجام شده و از تمام ظرفیت های موجود جهت ارائه خدمات مطلوب استفاده می شود.

وی به ضرورت تمهید برخی موارد ضروری متناسب با نیاز زائران اشاره و تصریح کرد: آماده سازی زیرساخت ها، استفاده از ظرفیت راه آهن، افزایش گیت‌ها در پایانه مرزی آستارا برای جلوگیری از صف های طولانی، اطلاع رسانی به موقع جهت ثبت نام زوار و پوشش خبری مطلوب باید مورد توجه کمیته های اربعین قرار گیرد.

 زارع با تاکید بر حفظ امنیت و سلامت در مسیر برگزاری همایش اربعین حسینی گفت: برگزاری اجتماع بزرگ اربعین در شرایطی امن و آرام جلوه‌ای از وحدت مسلمانان و عظمت اسلام است که همکاری مضاعف کمیته‌های ستاد، سازمان های مردم نهاد، شوراهای اسلامی، شهرداری ها و خیران را می‌طلبد.

استفاده از ظرفیت پیاده روی شهرداری مسلمانان برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر