کد خبر: 800634 A

آیت الله فلاحتی در دیدار مدیران کمیته امداد گیلان:

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: کمیته امداد باید به جامعه زیر پوشش خود آموزش های لازم در کارآفرینی و ایجاد اشتغال را ارائه کند.

به گزارش ایلنا از رشت، آیت الله رسول فلاحتی در دیدار مدیرکل، معاونان و روسای اداره های کمیته امداد استان با قدردانی از تلاش این نهاد در ارائه خدمت به نیازمندان جامعه اظهار کرد: خدمت رسانی کمیته امداد مایه امید مردم شده است.

وی به تواضع و یکرنگی کارکنان کمیته امداد در برابر مردم اشاره کرد و افزود: باید تواضع در مقابل ارباب رجوع به ویژه مددجویان را ارتقا داده و تداوم ببخشید.

امام جمعه رشت با بیان اینکه اعتقاد داریم دست مدیران برای اجرای برنامه ها باید باز باشد، تصریح کرد: مدیر باید قدرت تصمیم گیری داشته باشد و اگر همیشه از بالادست بخواهند اعمال نظر کنند در کار مدیریتی اختلال ایجاد می شود.

آیت الله فلاحتی بر توجه مدیران کمیته امداد به مددجویان زیر پوشش این نهاد تاکید کرد و یادآور شد: مددجویان زیر پوشش نیازمندی اقتصادی را اولویت خود می دانند اما باید به نیازهای معنوی جامعه زیر پوشش خود هم توجه داشته باشید بنابراین در بخش های فرهنگی جامعه هدف خود خیلی کار کنید.

وی با اشاره به اینکه هیچ نظامی نمی تواند پاسخگوی تمام مطالبات مردم باشد، بیان کرد: کمیته امداد باید به جامعه زیر پوشش خود آموزش های لازم در کارآفرینی و ایجاد اشتغال را ارائه کند.

مهارت آموزی مددجویان اولویت برنامه های کمیته امداد گیلان است

مدیرکل کمیته امداد گیلان نیز در دیدار مذکور به وضعیت مددجویان این نهاد در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: برنامه ریزی برای مهارت آموزی مددجویان زیر پوشش اولویت برنامه های کمیته امداد استان است.

عباس اهرابی تصریح کرد: آموزش فنی و حرفه ای در خانواده مددجویان کمیته امداد باید اجباری شود.

ایجاد اشتغال پوشش جامعه کمیته امداد ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر