کد خبر: 799309 A

رئیس شورای اسلامی شهر رشت:

رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: پاسخ مدیریت شهری رشت مقابل کسانی که هجمه وارد می کنند، تنها عمل کردن خواهد بود.

به گزارش ایلنا از رشت، جلسه انتخاب اعضای کمیسیون های تخصصی شورای شهر رشت به دلیل عدم حضور برخی از اعضای شورای شهر به روز دوشنبه موکول شد.

اسماعیل حاجی‌پور، رئیس شورای شهر رشت پس از عدم برگزاری یکصد و پنجمین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت در جمع صمیمی خبرنگاران با بیان اینکه ما بدهکار مردم این شهر هستیم، اظهار داشت: اینکه هر یازده عضو شورای شهر رشت به بنده رای دادند، برایم بسیار با ارزش است و بار مسئولیتی که برعهده ام گذاشته شده را سنگین تر کرده است.
 
وی با بیان اینکه رسانه ها همواره همچون آئینه برای کمک به شورا تلاش می کنند، اذعان داشت: هیچ رسانه ای پشت در شورا نخواهد ماند و از ظرفیت تمامی رسانه ها برای کمک به شورا استفاده خواهیم کرد.
 
رئیس شورا با بیان اینکه برای ریاست شورا نجنگیده است، افزود: هرچه فضای شورا و شهرداری آرام باشد، قطعاً توفیق بیشتری نصیب همشهریان مان خواهد شد. پاسخ مدیریت شهری رشت مقابل کسانی که هجمه وارد می کنند، تنها عمل کردن خواهد بود.
 
حاجی پور با اشاره به اینکه در ۴۵ روز آینده خبرهای خوشی به شهروندان خواهیم داد، تاکید کرد: ما باید بستر امنی برای سرمایه گذاران در رشت ایجاد کنیم، نه اینکه سرمایه گذار بیاید و ساعت ها پشت در اتاق رئیس شورا بنشیند.
 
وی همچنین درباره تعین تکلیف رئیس و اعضای کمیسیون‌های شورا خاطر نشان کرد: برای هر کمیسیون تخصصی شورا پنج عضو پیشنهاد شده است که در نهایت اعضای شورا نسبت به انتخاب روسای کمیسیون ها تصمیم گیری خواهند کرد.

 

دولت رئیس شورای اسلامی شهر سرمایه سرمایه گذاران شورای اسلامی شهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر